Instinkt

Car Zg

Iskusan
Poruka
6.456
Koliko se današnji ljudi razlikuju od praljudi kad je sex u pitanju? To vrijeme zamišljam ono, muškarci love, žene nešto trkeljaju oko špilje, kuhaju i to, navečer kad se vrate iz lova muškarci bi qarali, primaju žene za kosu odnose u špilju i ubijaju. Nekak mi se čini da i danas žene maštaju o tome i da im se sviđa beskompromisni pristup (naravno sada mogu birati ;) ) Koliko smo napredovali na tom planu?
 
Ja bih rekao da zene sada uzivaju vise nego ikada, jer su dobile vise slobode i prava nego ranije. Sada mogu da ucenjuju i nikada nikom ne daju malenu,ako tako zele, pa ni tom najboljem lovcu, i zakon ih stiti i niko im nece nista. Mogu misliti kako su jadnice u praistorijskom dobu dobijale po.. i kada su htele i kada nisu
 
Car Zg:
Koliko se današnji ljudi razlikuju od praljudi kad je sex u pitanju? To vrijeme zamišljam ono, muškarci love, žene nešto trkeljaju oko špilje, kuhaju i to, navečer kad se vrate iz lova muškarci bi qarali, primaju žene za kosu odnose u špilju i ubijaju. Nekak mi se čini da i danas žene maštaju o tome i da im se sviđa beskompromisni pristup (naravno sada mogu birati ;) ) Koliko smo napredovali na tom planu?

A zasto se tema zove "Instinkt" ???
:confused:
 
seks-17.gif


figurina iz neolitskog hrama u Hadžar Kimu (Malta) - oko 3600 godina pre n.e.


seks-18.gif


figurina iz Larise (Grcka), neolitska Dimini kultura (5000 - 4500 godina pre n.e).


za edukaciju:

http://www.anarheologija.org/clanci/starovic2/index.php
 
Car Zg:
Koliko se današnji ljudi razlikuju od praljudi kad je sex u pitanju? To vrijeme zamišljam ono, muškarci love, žene nešto trkeljaju oko špilje, kuhaju i to, navečer kad se vrate iz lova muškarci bi qarali, primaju žene za kosu odnose u špilju i ubijaju. Nekak mi se čini da i danas žene maštaju o tome i da im se sviđa beskompromisni pristup (naravno sada mogu birati ;) ) Koliko smo napredovali na tom planu?
Tad je jedini razlog za sex bio razmnozavanje,tu nije bilo uzivanja vec samo misao da se ima sto vise naslednika.Sada je totalno drugacija,sex se obavlja radi sto boljeg licnog zadovoljstva i samo je jedna misao da taj snosaj ne napravi ni jedno dete! :lol: Eto u tome je razlika izmedju pra ljudi i nas,hiljadama i hiljadama god smo samo toliko napredovali.
..a da moram i da dodam,da danasnji ljudi pored i "obicnog" sex-a vode i ljubav...eto jos jedna razlika
 
Car Zg:
Koliko se današnji ljudi razlikuju od praljudi kad je sex u pitanju? To vrijeme zamišljam ono, muškarci love, žene nešto trkeljaju oko špilje, kuhaju i to, navečer kad se vrate iz lova muškarci bi qarali, primaju žene za kosu odnose u špilju i ubijaju. Nekak mi se čini da i danas žene maštaju o tome i da im se sviđa beskompromisni pristup (naravno sada mogu birati ;) ) Koliko smo napredovali na tom planu?


Pa razlikuju se mnogo... nisu se trpalu u bulje... nisu se zene jebale sa zenama, a muskarci sa muskarcima.. nisu se vezivali, tukli, nisu gledali kako partner sere da bi se napalili... i tako puno toga nisu radili jer nisu imali vremena... lovili su..
Eto yato ima toliko gadosti... dosadno ljudima :D
 
Ja ostavih link gore, ali niste ga ni pogledali.

Pa razlikuju se mnogo... nisu se trpalu u bulje... nisu se zene jebale sa zenama, a muskarci sa muskarcima.. nisu se vezivali, tukli, nisu gledali kako partner sere da bi se napalili... i tako puno toga nisu radili jer nisu imali vremena... lovili su..

Slike i skulpture iz perioda nesto posle pecinskih ljudi, pokazuju i drkanje i sex sa zivotinjama i homoseksualnost, a i pomagala za drk, tojest dildo.
 
MarijA`:
Pa razlikuju se mnogo... nisu se trpalu u bulje... nisu se zene jebale sa zenama, a muskarci sa muskarcima.. nisu se vezivali, tukli, nisu gledali kako partner sere da bi se napalili... i tako puno toga nisu radili jer nisu imali vremena... lovili su..
Eto yato ima toliko gadosti... dosadno ljudima :D
Svega toga je bilo od kad je tukija i vagine.
Homosexualnost kod oba pola vuche korene josh iz antichke grchke a verovatno i mnogo pre.
 

Back
Top