TRUDNOCA

  • Začetnik teme GIMNAZIJALKA 011
  • Datum pokretanja
G

GIMNAZIJALKA 011

Gost
NEKA MI ODGOVORI NEKO KO IMA ISKUSTVA DA LI SAM MOZDA TRUDNA POSTO MI SE VEC NEDELJU DANA NON STOP SPAVA,IMAM NEKE CUDNE BOLOVE U DONJEM DELU STOMAKA.INACE SA DECKOM SAM VODILA LJUBAV NA SAM CENTAR OVULACIJE,ALI NIJE EJAKULIRAO U MENI.
 
Kupi test u apoteci Baby rapid i uradi ga sa prvom jutarnjom mokracom,a onda otidji kod ginekologa.
Izvini sad cu da budem gruba i to bas gruba,jesi li ti kad si krenula kod decka ostavila mozak kod kuce?
Da li si svesna da se u toku sexa davno pre ejakulacije izvestan broj spermatozoida nadje u tvojoj vagini?
Ako ne cuvas sebe ne znam ko ce da te cuva?!
Draga moja moli boga da nisi trudna!

Zaboravih da pitam koliko je proslo od tvoje ovulacije,toliko se iznerviram kad cujem ovakva pitanja da zaboravim da pitam osnovno,jeli ti izostao ciklus?
Kondomi,kontraceptivi,ab filmovi...ako si odrasla da vodis ljubav onda budi i odgovorna pa vodi racuna o svom zdravlju.
 
dr:
Kupi test u apoteci Baby rapid i uradi ga sa prvom jutarnjom mokracom,a onda otidji kod ginekologa.
Izvini sad cu da budem gruba i to bas gruba,jesi li ti kad si krenula kod decka ostavila mozak kod kuce?
Da li si svesna da se u toku sexa davno pre ejakulacije izvestan broj spermatozoida nadje u tvojoj vagini?
Ako ne cuvas sebe ne znam ko ce da te cuva?!
Draga moja moli boga da nisi trudna!

Zaboravih da pitam koliko je proslo od tvoje ovulacije,toliko se iznerviram kad cujem ovakva pitanja da zaboravim da pitam osnovno,jeli ti izostao ciklus?
Kondomi,kontraceptivi,ab filmovi...ako si odrasla da vodis ljubav onda budi i odgovorna pa vodi racuna o svom zdravlju.
nije mi prvi put da vodim ljubav bez kondoma to radim vec 5 godina nego me interesuje da li simptomi koje imam mogu da budu znaci trudnoce i kada se javljaju uopste prvi znaci.JA BIH TREBALO DA DOBIJEM SUTRA ILI PREKOSUTRA.IMAM MENSTRUACIJU OBICNO NA 24 DANA.
 
Cekaj potpis ti je gimnazijalka a seksualno si aktivna 5 godina,pa sa koliko si to godina pocela 12,13...?Samo nastavi da praktikujes takvu vrstu sexa i imas sve sanse da jednom ubodes trudnocu.
Testovi za trudnocu pokazuju istu i 3 dana pre ocekivane menstruacije.Osnovni simptom za trudnocu je izostanak menstruacije,a tvoji simptomi mogu biti i simptomi trudnoce ali i pms...videces za par dana.
 
Stane trudnoci ne fali nista ali kad si za nju spremna,a devojka se potpisala kao gimnazijalka...sta mislis koliko gimnazijalki odluci da sa 18,19 godina zadrzi trudnocu...jako malo,uglavnom posle toga sledi abortus,ugrozavanje svog zdravlja i sanse za buduce potomstvo.
 
E u redu je! :twisted: Uostalom devojka ocigledno o seksu zna dovoljno,savet ne traze od doktora kako da ostanu trudne nego kako da se rese nezeljene trudnoce.Mani me te price o savetovanju!
 
Anonymous:
Ko je bre ovaj "Stane"???
Sta si je on umislio...?I uvek se nadje tu da "poklopi"doktorku!Terajte idiota!

Ma pusti njega! On nema sta da radi, pa tako malo lupeta. Najbolje da ga ignorises. To svi radimo! :roll:

A sto se tice trudnoce...slazem se sa dr
Kada neko moze da bude toliko "pazljiv" da vodi ljubav bez zastite u sred ovulacije, pa neka bar onda ode kod ginekologa.
 
dr:
Cekaj potpis ti je gimnazijalka a seksualno si aktivna 5 godina,pa sa koliko si to godina pocela 12,13...?Samo nastavi da praktikujes takvu vrstu sexa i imas sve sanse da jednom ubodes trudnocu.
Testovi za trudnocu pokazuju istu i 3 dana pre ocekivane menstruacije.Osnovni simptom za trudnocu je izostanak menstruacije,a tvoji simptomi mogu biti i simptomi trudnoce ali i pms...videces za par dana.
POTPISALA SAM SE SAMO TAKO STO NE ZNACI DA SAM STVARNO GIMNAZIJALKA :lol:
 
E sto ti je fora!!!Ha,ha! :roll:
U svakom slucaju ako ne planiras trudnocu krajnje ti je neodgovorno ponasanje.Da si gimnazijalka pa da ti se i progleda kroz prste ako si starija ponasanje ti je...no comment!
 
dr:
E sto ti je fora!!!Ha,ha! :roll:
U svakom slucaju ako ne planiras trudnocu krajnje ti je neodgovorno ponasanje.Da si gimnazijalka pa da ti se i progleda kroz prste ako si starija ponasanje ti je...no comment!
IZNENADJUJU ME TVOJI KOMENTARI.JA SAM TRAZILA SAMO DA MI NEKO KAZE KADA AKO SAM TRUDNA MOGU DA SE POCNU JAVLJATI SIMPTOMI.A MOJE PONASANJE JE MOJA STVAR I ZASTO BI UOPSTE BILO STA KORISTILA KAO ZASTITU KADA NISAM NI PRVA NI JEDINA KOJA TO NE KORISTI.
 
GIMNAZIJALKA 011:
dr:
E sto ti je fora!!!Ha,ha! :roll:
U svakom slucaju ako ne planiras trudnocu krajnje ti je neodgovorno ponasanje.Da si gimnazijalka pa da ti se i progleda kroz prste ako si starija ponasanje ti je...no comment!
IZNENADJUJU ME TVOJI KOMENTARI.JA SAM TRAZILA SAMO DA MI NEKO KAZE KADA AKO SAM TRUDNA MOGU DA SE POCNU JAVLJATI SIMPTOMI.A MOJE PONASANJE JE MOJA STVAR I ZASTO BI UOPSTE BILO STA KORISTILA KAO ZASTITU KADA NISAM NI PRVA NI JEDINA KOJA TO NE KORISTI.

:shock: :shock: :shock:
Zasto bi koristila zastitu??? Strasno.... :roll:
 
GIMNAZIJALKA 011:
dr:
E sto ti je fora!!!Ha,ha! :roll:
U svakom slucaju ako ne planiras trudnocu krajnje ti je neodgovorno ponasanje.Da si gimnazijalka pa da ti se i progleda kroz prste ako si starija ponasanje ti je...no comment!
IZNENADJUJU ME TVOJI KOMENTARI.JA SAM TRAZILA SAMO DA MI NEKO KAZE KADA AKO SAM TRUDNA MOGU DA SE POCNU JAVLJATI SIMPTOMI.A MOJE PONASANJE JE MOJA STVAR I ZASTO BI UOPSTE BILO STA KORISTILA KAO ZASTITU KADA NISAM NI PRVA NI JEDINA KOJA TO NE KORISTI.
Dr, mislim da si malo preterala spusti loptu, devojka je lepo pitala oko prvih simptoma trudnoce a nije na tebi niti na bilo kome od nas da ocenjujemo kakva je ona. Mozda ona i zeli da ostane trudna. Pa sta i da je starija pa sta? Zasto joj je ponasanje no comment? Stvarno mi nije jasno. Nemoj se ponasati kao da si joj mama, mi svi stvarno puno cenimo tvoje savete ali ovog si puta preterala.Pozdrav i smireno
 
Dr, mislim da si malo preterala spusti loptu, devojka je lepo pitala oko prvih simptoma trudnoce a nije na tebi niti na bilo kome od nas da ocenjujemo kakva je ona. Mozda ona i zeli da ostane trudna. Pa sta i da je starija pa sta? Zasto joj je ponasanje no comment? Stvarno mi nije jasno. Nemoj se ponasati kao da si joj mama, mi svi stvarno puno cenimo tvoje savete ali ovog si puta preterala.Pozdrav i smireno[/quote]

Zasto je preterala?
Devojka trazi pomoc a ponasa se potpuno neodgovorno...
 
Uopste ne mislim da sam preterala,ne samo jos treba da savetujem kako je pametno praktikovati slobodnu ljubav,bez zastite a bolnice su nam pune tinejdzerki koje aboriraju pa posle par godina eto ih lece sterilitet.
I sta ,to treba da bude normalno a moje uzasavanje prema njenom ponasanju to nije ok.
Pa ima ona stara cega se pametan stidi budala se hvali.A svako ko ne zeli trudnocu a ne koristi kontracepciju je budala,i slobodno mozete sad da me pljujete,nemam uopste nameru da se izvinjavam.
Kakva kontracepcija,kakva zastita od infekcija,ma slobodno narode...samo navalite ...toliko smo zdrava nacija da zaista nemamo cega da se plasimo.
 

Back
Top