Veoma zanimljiv sajt za sve usamljene

A sta tebi je u zivotu najbitnija gramatika?Ja mozda nisam strucan za pravopis a ti si bas neki lovac na tekstualne greske? Ovo je sve kolokvijalno i nema razloga da gledamo "dlake u jajima". Nije ovo pisanje naucnih ili nekih ozbiljnih tekstova, ipak je sve ovo samo zezanje i razbibriga. Opusti se malo i uzivaj. Bez nervoze Ivanana!
 
Trazim_curu_zabrak:
U cemu je tvoj problem codemaker? Zasto kontaktiras teme koje te iritiraju i koje nerazumes?
Nemam ja problem, ti imas... u glavi
Nema tu sta da se razume.
Bogat covek, trazi curu po forumima, sta ti fali?
Obrazovan a ne ume da bez greske slozi jednu recenicu...
Nemam ja nista protiv da se brukas po forumima, ali imam pravo da prokomentarisem, to je sve.
Nemam ja problem, ti imas... ako ti jos to niko nije rekao...
 
Trazim_curu_zabrak:
A sta tebi je u zivotu najbitnija gramatika?Ja mozda nisam strucan za pravopis a ti si bas neki lovac na tekstualne greske?

Pravopis je stvar kulture uma i duha i oni koji to ne shvataju mogu samo da grickaju kokice i piju pivo ispred Mense.

Trazim_curu_zabrak:
Opusti se malo i uzivaj. Bez nervoze Ivanana!

Uuu al si mi ga zavukaooooo !!! :lol: :lol: :lol:
...nemas ti pameti ni za verbalno spustanje, a kamoli za mensine testove :lol: .

I znas sta ti si totalno lik za zenidbu putem interneta, pa kad nadjes srodnu dusu uhvati je za ruku i pravac na kokice....za toliko valjda imas kintu?? ;-)
 
Ma ja nikom ne "spustam" ljudi!!!! Sta ja ima da ispravljam "krive drine" u vasim glavama. Svako nesto trazi i zeli a ja nikom ne zelim ,za razliku od vas, da stavljam so na ranu. Takvi smo mi Srbi. Ako ima neko problem hajde da ga jos vise utucemo. Ja stvarno ne razumem zasto imate toliki gnev u sebi ? Niko vas ne dira a vi tako. Stvarno vas ne razumem. Mene ako neka tema nervira ili slicno preskocim je.
 

Back
Top