У којој странци су највећи лопови (преформулисаћу морално најфлексибилнији)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Torius

Primećen član
Poruka
968
Ја гласам за ДС, али зато што сам из БГ у коме менаџер града има надимак ''Мистер проценат'' али предпостављам да је у другим деловима Србије другачије па изволите...
 
Torrente-BG:
mada ni ovi ostali nisu nevini posebno DSS,pa zatim SRS i SPS.
Cedu drogu i LDP ne treba ni komentarisati.Oni su se nadrpali za vreme Djindjica kao besni.

Ма нико није невин али на нама је да прљаве отерамо у затвор и очистимо странке изнутра. За све је крива Организациона култура унутар странака и наш менталитет по којој си идиот ако '''Немаш неку комбинацију'' па те малтене ''срамота'' што си ''глуп'' и не крадеш као други. Ко је функцонер у некој странци знаће шта причам.

Ево једне анегдоте
Скоро сам разговарао са пар другара из краја, након констатације да сам активан у некој странци већ су почели са питањима типа ''А матори комбинације ово оно''. КАда сам им рекао да ја политику схватам другачије и да ми морамо да мењамо ову странку, крај, општину, земљу. /тј да почистимо испред свог дворишта па тек онда да гледамо туђе/ њихова реакција је била ''Ма дај нама можеш да кажеш''. На мој упорни став да не треба све гледати кроз новац и да није циљ сад одмах стрпати лову у џеп и те паре разбацивати по којекаквим сплавовима ( ко је из БГ'а зна о којим функционерима ДС-а говорим којима су рачуни по 50.000 динара), већ кроз општи интерес у коме се остварује и индивидуални, они су само констатовали ''Па ти си онда будала'' .
Ето у ком ми друштву живимо. :sad: И зато Речи у дела и да се чисти :grin: ;)
 
Prilika čini lopova. Loši zakoni i njihovo nesprovođenje takođe. Znači, najviše kradu oni koji su u vlasti. Momentalno u državi zna se ko je, u gradovima takođe. Gde je rešenje? Direktori javnih preduzeća da se biraju javnim konkursom, a ne da to mesto bude partijski plen. To bi onda vuklo i smanjenu mogućnost partijskog zapošljavanja, nameštanja privatnih unosnih poslova i sve ostalo.
 
Ne cini prilika lopova, nego vaspitanje i losa genetika. Castan covek ne krade kada mu se ukaze prilika za kradju.

Vidim ovde su se bas poceli sa argumentovanim prozivanjima za kradju. Kazu ime stranke koju ne podnose, i to je cela njihova filozofija.

Po meni su ubedljivo najveci lopovi oni koju sam ukrali ceo jedan zivot, a to su oni koji su zarili i palili ovom zemljom devedesetih, a to su isti oni koji su ko zna kolike para prenosili na Kipar i isti oni koji su dobijali stanove dok su ljudi bukvalno umirali od gladi.
 
apolid:
Ne cini prilika lopova, nego vaspitanje i losa genetika. Castan covek ne krade kada mu se ukaze prilika za kradju.

Vidim ovde su se bas poceli sa argumentovanim prozivanjima za kradju. Kazu ime stranke koju ne podnose, i to je cela njihova filozofija.

Po meni su ubedljivo najveci lopovi oni koju sam ukrali ceo jedan zivot, a to su oni koji su zarili i palili ovom zemljom devedesetih, a to su isti oni koji su ko zna kolike para prenosili na Kipar i isti oni koji su dobijali stanove dok su ljudi bukvalno umirali od gladi.

ja bi pre reko "izgradjen sistem vrednosti"

slazem se s tobom.

a u globali
vecina aktivnih politichara su lopurda
samo nijansirane


DSS su trenirani prefinjeni UDBA-shi
SRS su shibicari, nemaju oni ni intelekt ni trening da budu DSSovci

SPS je onaj shibicarski deo nekadashnjeg velikog SPS-a, onaj sofisticirani deo je danas DSS

DS ima i poneku svetlu tachku
ali i takve ljige tipa petrovica, da to nije normalno

Mladjini su glumci, daleko ispod DSS nivoa, koliko god dreke bilo na G17, mala deca su za vojisavljevice

LDP josh nisam video na delu
par lika koje vidjam na TV-u, pa nemam nekih negativnih utisaka...
oni iz GSS su mi bili COOL, cheda je toliko napadan od RTS-a, vishe nego ja od ispostave RTS- u ovom selishtu... a za to znam shta je bilo tachno. profesor mi deluje cool, lechic OK, palanchanin randjelovic mi je nepoznat karakterno, al ne ogovara ga komshiluk...
omladina im je pola extra, pola bolidi. i to stoji.
a za kradju, vreme ce pokazati.

u globalu, niko od njih nije imun na kintu
razlikuje se jedino smer u kom vode srbiju.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top