Сад би и Војводину да отцепе "демократи"

Sorab1

Primećen član
Banovan
Poruka
587
ODBIJEN ZAHTEV RADIKALA 20.04.2007.

16:05 - Skupština Vojvodine nije podržala inicijativu Srpske radikalne stranke da se pokrajinski parlament izjasni o izjavi nemačkog ambasadora Andreasa Cobela i izglasa da je Vojvodina neotudjivi deo Srbije. Predlog radikala odbacila je vladajuća koalicija u Vojvodini, s obrazloženjem da vojvodjanska skupština nije nadležna da raspravlja o tim pitanjima.

"Демократе" припремају терен, доносе одлуке да ставе пред свршен чин отцепљење. Посланици СРС-а су покушали да натерају посланике владајуће већине да отворено кажу да је Војводина српска територија, али нису дали. Но, тераћемо се још...
 
Sorab1:
"Демократе" припремају терен, доносе одлуке да ставе пред свршен чин отцепљење. Посланици СРС-а су покушали да натерају посланике владајуће већине да отворено кажу да је Војводина српска територија, али нису дали. Но, тераћемо се још...
To da je teritorija Srbije piše u Ustavu, gomili zakona, a po sondažama nezavisnost Vojvodine bi podržao jednocifren procenat birača u tom delu naše države. Čitao sam davno o nekim istraživanjima na tu temu pre 10 godina i tad je procenat željnih nezavisnosti bio u jednom momentu čak 18%. Shvataš razliku? Znači, ostavite vi lepo Vojvodinu na miru, dajte joj zakone koji bi onemogućili njeno iskorišćavanje i zloupotrebu i sve će biti u redu.
 
nesha taxista:
To da je teritorija Srbije piše u Ustavu, gomili zakona, a po sondažama nezavisnost Vojvodine bi podržao jednocifren procenat birača u tom delu naše države. Čitao sam davno o nekim istraživanjima na tu temu pre 10 godina i tad je procenat željnih nezavisnosti bio u jednom momentu čak 18%. Shvataš razliku? Znači, ostavite vi lepo Vojvodinu na miru, dajte joj zakone koji bi onemogućili njeno iskorišćavanje i zloupotrebu i sve će biti u redu.
Bas tako.Jedino od cega se zivi su posao i pare.Zasto na Kostresev zahtev nije upucen ugovor o izgradnji autoputa Subotica-Pozega skupstini Vojvodine na analizu?Zar nije logicno da ako jedan auto put prelazi preko cele teritorija Vovjodine, da neko iz skupstine Vovjodine ima od pocetka do kraja uvid u takve radnje?
Dva brata grade nesto na svoko svom placu.Jedan brat prevuce struju,vodu, i kanalizaciju prako placa drugog brata bez pitanja .Da li to ide?Tesko i medju bracom,a tek medju ljudima na polozajima je nezamislivo.
I onda se jos nadju neke karikature koje pricaju o otcepljenju Vojvodine.Gde su god radikali odmah padaju price o teritorijama.Cudo radikali nisu insisturali da budu ukljuceni u pricu oko izgradnje auto puta kroz Vojvodinu.Ipak je to posao koji donosi gomilu radnih mesta.Radikali su se izgleda orijentisali na otvaranje kioska.
 
nesha taxista:
To da je teritorija Srbije piše u Ustavu, gomili zakona, a po sondažama nezavisnost Vojvodine bi podržao jednocifren procenat birača u tom delu naše države. Čitao sam davno o nekim istraživanjima na tu temu pre 10 godina i tad je procenat željnih nezavisnosti bio u jednom momentu čak 18%. Shvataš razliku? Znači, ostavite vi lepo Vojvodinu na miru, dajte joj zakone koji bi onemogućili njeno iskorišćavanje i zloupotrebu i sve će biti u redu.
Tako je.
Inace i Nenad Canak,kao sinonim "Vojvodjanske stvari",a pogrdno nazvan autonomas je vise puta decidirano rekao da je Vojvodina=Srbija,da nije za otcepljenje...Pa zar nije dosta ovim radikalima,zar treba i da se glasa oko toga :confused: :roll: Pa,pa,paranoja... :lol:
 
DB 06:
Tako je.
Inace i Nenad Canak,kao sinonim "Vojvodjanske stvari",a pogrdno nazvan autonomas je vise puta decidirano rekao da je Vojvodina=Srbija,da nije za otcepljenje...Pa zar nije dosta ovim radikalima,zar treba i da se glasa oko toga :confused: :roll: Pa,pa,paranoja... :lol:

"Демократима" су сви срби радикали. Радије да ме зовете радикал него "демократа" који воли да се увлачи у буљзоне брисела и вашингтона. Чанак је за отцепљење војводине. Тражио је 5 октобра да се веша Милошевић. Кад је Садам Хусеин требао да се веша, Чанак на пинку каже да није хумано да се убије Хусеин. Веља је га питао како га није срамота јел није он тражио 5 октобра да се веша Милошевић. Чанак није одговорио.
 
sumnjivo lice:
Bas tako.Jedino od cega se zivi su posao i pare.Zasto na Kostresev zahtev nije upucen ugovor o izgradnji autoputa Subotica-Pozega skupstini Vojvodine na analizu?Zar nije logicno da ako jedan auto put prelazi preko cele teritorija Vovjodine, da neko iz skupstine Vovjodine ima od pocetka do kraja uvid u takve radnje?
Dva brata grade nesto na svoko svom placu.Jedan brat prevuce struju,vodu, i kanalizaciju prako placa drugog brata bez pitanja .Da li to ide?Tesko i medju bracom,a tek medju ljudima na polozajima je nezamislivo.
I onda se jos nadju neke karikature koje pricaju o otcepljenju Vojvodine.Gde su god radikali odmah padaju price o teritorijama.Cudo radikali nisu insisturali da budu ukljuceni u pricu oko izgradnje auto puta kroz Vojvodinu.Ipak je to posao koji donosi gomilu radnih mesta.Radikali su se izgleda orijentisali na otvaranje kioska.

"Демократи" не престају са причама о шкорпионима. Муслимани кад снимају клање српских цивила, то су муслиманске традиције и то није "демократски" осудити. 5 окотобра су "демократе" причале како они ће да препороде србију. Распродадоше све у србији тајкунима и усташама. Плате 100 до 150 евра за радника. "Демократе" :evil: .
 
nesha taxista:
To da je teritorija Srbije piše u Ustavu, gomili zakona, a po sondažama nezavisnost Vojvodine bi podržao jednocifren procenat birača u tom delu naše države. Čitao sam davno o nekim istraživanjima na tu temu pre 10 godina i tad je procenat željnih nezavisnosti bio u jednom momentu čak 18%. Shvataš razliku? Znači, ostavite vi lepo Vojvodinu na miru, dajte joj zakone koji bi onemogućili njeno iskorišćavanje i zloupotrebu i sve će biti u redu.

Ако је Војводина територија Србије по Уставу, ако је само једноцифрен број против тога, што би онда неко искоришћавао и злоупотребљавао исту? Међу грађанима исте заједнице треба да постоји поверење, а не закони за неку "специјалну" заштиту.
 
Sorab1:
"Демократи" не престају са причама о шкорпионима. Муслимани кад снимају клање српских цивила, то су муслиманске традиције и то није "демократски" осудити. 5 окотобра су "демократе" причале како они ће да препороде србију. Распродадоше све у србији тајкунима и усташама. Плате 100 до 150 евра за радника. "Демократе" :evil: .
Ko je sad ovde pričao o Škorpionima? Da nisi opet pobrkao temu?
Plate su male, ali u vaše vreme su bile još manje.
Da ne misliš da te ne volim, specijalno za tebe pronašao sam jedan lep i inspirativan sajt:

http://www.rotten.com/

Ostali ovo nemojte otvarati, ako ste nešto jeli u zadnjih par sati...
 
Sorab1:
"Демократима" су сви срби радикали. Радије да ме зовете радикал него "демократа" који воли да се увлачи у буљзоне брисела и вашингтона. Чанак је за отцепљење војводине. Тражио је 5 октобра да се веша Милошевић. Кад је Садам Хусеин требао да се веша, Чанак на пинку каже да није хумано да се убије Хусеин. Веља је га питао како га није срамота јел није он тражио 5 октобра да се веша Милошевић. Чанак није одговорио.
Jao...Velja pitao o casti i postenju. :roll:
Da nas je i Sadam tlacio kao onaj...djavo,mozda bi canak drugacije mislio. :twisted:
Ne bih ja pridavao veliki znacaj toj izjavi za vesanje Milosevica,jer znamo da Canak cesto lupi neodmereno,ali ga sigurno ne bi dao na vesala da je doslo do toga.
Ali dobro,rekao je i necu da ga opravdavam.
 
nesha taxista:
Ko je sad ovde pričao o Škorpionima? Da nisi opet pobrkao temu?
Plate su male, ali u vaše vreme su bile još manje.
Da ne misliš da te ne volim, specijalno za tebe pronašao sam jedan lep i inspirativan sajt:

http://www.rotten.com/

Ostali ovo nemojte otvarati, ako ste nešto jeli u zadnjih par sati...

Не проће дан у медијама а да њих и мује у сребреници не споменете. Волим и ја тебе, колико ти мене. Бљувотине нећу да отварам, то можеш твојој мајци да покажеш која те тако "лепо" васпитала..
 
Duh Sekire:
Ако је Војводина територија Србије по Уставу, ако је само једноцифрен број против тога, што би онда неко искоришћавао и злоупотребљавао исту? Међу грађанима исте заједнице треба да постоји поверење, а не закони за неку "специјалну" заштиту.
''Čist račun, duga ljubav'', beše srpska poslovica, zar ne? A lepo sam pokazao da kad zloupotreba ima, onda raste i broj separatistički orijentisanih. Nema poverenja, nismo deca, nego dobri zakoni i njihovo sprovođenje.
 
Sorab1:
Не проће дан у медијама а да њих и мује у сребреници не споменете. Волим и ја тебе, колико ти мене. Бљувотине нећу да отварам, то можеш твојој мајци да покажеш која те тако "лепо" васпитала..
Pa takve bljuvotine ti nama šalješ ovde svaki dan.
 
DB 06:
Jao...Velja pitao o casti i postenju. :roll:
Da nas je i Sadam tlacio kao onaj...djavo,mozda bi canak drugacije mislio. :twisted:
Ne bih ja pridavao veliki znacaj toj izjavi za vesanje Milosevica,jer znamo da Canak cesto lupi neodmereno,ali ga sigurno ne bi dao na vesala da je doslo do toga.
Ali dobro,rekao je i necu da ga opravdavam.

Чанка треба у затвор због антисрпског фашизма.
 
nesha taxista:
Pa takve bljuvotine ti nama šalješ ovde svaki dan.

Не ја прикажем клање срба од муслиманских и хрватских "небинашца" (ротен.цом је за перверзне манијаке), у том клању су и "демократе" учествовале. "Демократе" сваки дан по медијама у србији о шкорпионима што су убили алијине војнике, и о сребреници. 3286 покланих српских лешева око сребренице је "демократски" процес.
 
Sorab1:
Чанка треба у затвор због антисрпског фашизма.
Jominija bi streljao, a Čanka samo u zatvor? Gde je tu pravda?
Sorab1:
Не ја прикажем клање срба од муслиманских и хрватских "небинашца" (ротен.цом је за перверзне манијаке), у том клању су и "демократе" учествовале.
Kako? Koji?
Sorab1:
"Демократе" сваки дан по медијама у србији о шкорпионима што су убили алијине војнике, и о сребреници. 3286 покланих српских лешева око сребренице је "демократски" процес.
Sad si naduvao do daske, i drugi su preterivali, ali ti si nadmašio sve.
 
nesha taxista:
Jominija bi streljao, a Čanka samo u zatvor? Gde je tu pravda?

Нисам никад написао да јоминија треба стрељати. Написао сам да дезертере у србији треба стрељати. Јомини дезертер??? Чанак је антисрпски фашиста, следи му затвор. "Демократе" су на власти па није у затвору, али неће они вечно ;) .

"Демократски" процес је кад Насер Орић уз помоћ унмика може да коље србе око сребренице. "Демократски" процес је Олуја, са три хиљаде побијених срба и стотине хиљада протераних. "Демократски" процес је мартовски погром. "Демократски" процес је и ово:

kla_decapit.jpg
 
nesha taxista:
To da je teritorija Srbije piše u Ustavu, gomili zakona, a po sondažama nezavisnost Vojvodine bi podržao jednocifren procenat birača u tom delu naše države. Čitao sam davno o nekim istraživanjima na tu temu pre 10 godina i tad je procenat željnih nezavisnosti bio u jednom momentu čak 18%. Shvataš razliku? Znači, ostavite vi lepo Vojvodinu na miru, dajte joj zakone koji bi onemogućili njeno iskorišćavanje i zloupotrebu i sve će biti u redu.
,,,,,,neso!!..prije nekog vremena si dobro napisao....manite se Vojvodine..jer ako budete i nju branili procice kao i KiM....ti koda si vizionar.....mislim da je Vojvodina nesto drugo u odnosu na Kim....medjutim di se provodi tlacenje....nece biti dobro....nisam za to ni da se Kim a ni Vojvodina odvoje od Srbije...ali neka malo veca lokalna uprava..to je buducnost...mislim da bi i kod nas u CRO...trebalo napraviti malo reda i dati malo vise uprave svim regijama..mislim na Slavniju, Baranju, Istru....Dalmaciju...ministri turizma poljoprivrede...i takvih stvari bi trebali biti u regijama a ne sjediti u BG ili ZG ..i od tamo probleme rijesavati...to je samo moje vidjenje...
 
MalaKosava:
,,,,,,neso!!..prije nekog vremena si dobro napisao....manite se Vojvodine..jer ako budete i nju branili procice kao i KiM....ti koda si vizionar.....mislim da je Vojvodina nesto drugo u odnosu na Kim....medjutim di sr provodi tlacenje....nece biti dobro....nisam za to ni da se Kim a ni Vojvodina odvoje od Srbije...ali neka malo veca lokalna uprava..to je buducnost...mislim da bi i kod nas u CRO...trebalo napraviti malo reda i dati malo vise uprave svim regijama..mislim na Slavniju, Baranju, Istru....Dalmaciju...ministri turizma poljoprivrede...i takvih stvari bi trebali biti u regijama a ne sjediti u BG ili ZG ..i od tamo probleme rijesavati...to je samo moje vidjenje...

Хрватски "пријатељ" даје савете :lol: . Кад ћете вратити српским крајишницима отету имовину? Кад ће Месић у затвор због умешаности у злочинима над србима?
 

Back
Top