Nedostatak ili manjak kvalitetnih tema na ovom Forumu...

Mangup:
Da li mi se cini ili je vec sve ispucano,sve ideje presahnule,ljudi se zasitili,sve objasnjeno,sva pitanja postavljena i svi odgvori dati...da li su potrebne nove ideje,ljudi...teme? :arrow:
BAs me zanima misljenje ostalih ucesnika... :idea:
Dajte konstataciju,predlog,misljenje.... :razz:
Za dobrobit ovog dela Foruma 8-)

I tebe poceo Forum da smara? U pravu si za pomanjkanje maste, no meni vise smeta ogromna kolicina negativne energije koju primecujem ovde u zadnje vreme. Svi se, nesto, svadjaju, prepucavaju, "zavlace" jedni drugima... Smaracina. :-?
 
Mangup:
Primetila sam da te nema.....mmm. Ali sam mislila da je razlog lepši. Recimo da si emigrirao na Maldive ili Devičanska ostrva pa tamo piješ egzotične koktele i izležavaš se na plaži. Čak sam se i razglednici nadala...ali eto....ti pobegao sa foruma zbog smor-tema. Ja sam ovde relativno kratko....tako da ne znam kako je bilo ranije....pa je moje mišljenje možda manje "stručno" ali nekako mi se čini da se ljudi tj. teme koje postavljaju dele u dve grupe: vulgarne i one koje za cilj imaju da ponize ili uvrede određenu ciljnu grupu. Najčešća meta su izgled ženskog dela foruma.....ili njihove godine.....veštine u krevetu....i sl. I kao što reče neko pre mene, sve se vrti oko sexa. Ljubavi tu malo ima. A čak i kada se pojavi neka zanimljiva tema ljudi je upropaste svađom ili nekim privatnim komentarima koje većina ne razume. Sex i ljubav su specifične teme. Dozvoljavaju sagovornicima da se igraju rečima.....da pokažu osećaj za dvosmislenost....i flert....ali i lepo vaspitanje...i osećaj mere. Pričajući o ljubavi i sexu....ljudi pričaju o sebi....otkrivajući ponekad i ono što su želeli da sakriju.....(verovatno to i ja sada činim.:)) Žao mi je kada se neka zanimljiva tema pretvori u puko hvalisanje ali forum je na neki svoj, specifičan način odraz stvarnog života...A ti i ja smo, izgleda, kao Alisa kojoj nikako nije jasno zašto se Ludi Šeširdžija cereka......dok je većini to potpuno logično....Pozzz
 
Mushmula:
I tebe poceo Forum da smara? U pravu si za pomanjkanje maste, no meni vise smeta ogromna kolicina negativne energije koju primecujem ovde u zadnje vreme. Svi se, nesto, svadjaju, prepucavaju, "zavlace" jedni drugima... Smaracina. :-?
...pa to vidis siri se kao koncentricni krug....:(
...dovoljno je da dodju dvojica koji ce to da rade , nabice svima negativnu energiju...podici ce im pritisak...i onda ce ljudi to da ili njima vracaju...ili da to rade drugima...
...to je boljka ovog i ostalih foruma...duze vreme...
...da se bar pozitivizam tako lako siri :roll:
 

Back
Top