19.04. 2007. - ЛОВАЧКО-БОМБАРДЕРСКА АВИЈАЦИЈА ГАЂАЛА НА ПОЛИГОНУ ЧЕНТА

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
Тотално неповезана тема која никако у опште нема везе са развојем војно-незбедбосне ситуације у земљи...
(сарказам)

Јединице Ваздухопловства и противваздухопловне одбране Војске Србије данас су на полигону Чента код Зрењанина, у оквиру редовне обуке, гађале, ракетирале и бомбардовале земаљске циљеве.

Тридесетак пилота авиона миг 21, галеб Г-4 и орао из састава 252. мешовите авијацијске ескадриле, 101. ловачке авијацијске ескадриле из Батајнице и 241. ловачко-бомбардерске ескадриле из Краљева, током тродневних активности, показали су висок степен обучености и оспособљености.

Руководилац дејстава пуковник Зоран Дрљача нагласио је да се овим гађањем закључује шестомесечни циклус припрема и обуке пилота, којој ће се убудуће посвећивати више пажње.

18848_1938036369_Mig-21---top-GS-23mm.jpg


18848_174618128_BR-2-57mm.jpg


18848_1915498129_0419_gadjanje3.jpg


18848_587726407_0419_gadjanje1.jpg
 
jeremijabg:
mozda bi to i bilo tacno da nisu usrane demokrate na vlasti...drug mi je medju tim pilotima i nije mu dobro zbog onoga sto se desava sa vazduhoplovstvom i vojskom poslednjih godina....predstava za idiote....
A kao bice super kad dodju radikali na vlast.........

Onda ćemo opet da rasturimo NATO od batina. Ne lupetaj
 
Alekasandar2:
Тотално неповезана тема која никако у опште нема везе са развојем војно-незбедбосне ситуације у земљи...
(сарказам)

Јединице Ваздухопловства и противваздухопловне одбране Војске Србије данас су на полигону Чента код Зрењанина, у оквиру редовне обуке, гађале, ракетирале и бомбардовале земаљске циљеве.

Geografijoooo moja,otkad je Centa kod zrenjanina ?
 
kao ja:
Alekasandar2:
Тотално неповезана тема која никако у опште нема везе са развојем војно-незбедбосне ситуације у земљи...
(сарказам)

Geografijoooo moja,otkad je Centa kod zrenjanina ?

Ha, Haaaaaaa pa znas kako se kaze..." Sta zna raketa sta je 200 Km..."
 

Back
Top