Logika

Yoshimitsu

Početnik
Poruka
14
Da li ste se nekada zapitali sta je to logika, verovatno ste nekada negde chuli nesto recimo, logichno je to i to, ili zasto se forum zove forum, ili recimo zasto se sto zove sto, i tako dalje. Dakle, sta je za vas logika i kako je vi definisete ?
 
логика (гр. разум; однос; појам, који се тиче разума, �), латиницом: logika
фил. наука о закконима мишљења, тј. о оним законима мишљења којих се ваља придржавати при стицању научног сазнања; у ужем смислу: наука о природи и постојању појмова,судова и закључака; фигуративно: здраво мишљење и расуђивање, доследнсот у мишљењу и расуђивању; логика чињеница законитост у природном збивању.

:neutral:
 
Malo morbidno, ali meni je jedino logično da umre onaj ko se rodi.
Mada mi nije jasno ni to zašto mora. Ma ništa mi od života nije jasno... Nije mi logično da mi ništa nije logično... A možda je to i jedino logično... ;)
 
u rimu se glavni trg nazivao forum i tamo su se skupljali ljudi ; ovde gde smo mi upravo je iz tog razloga dobilo ime jer ovo dodje kao jedan veliki trg gde se skupljaju ljudi , razmenjuju mishljenja , prichaju , zabavljaju , upoznaju .
logicno nasledje imena , zar ne ?
 
Yoshimitsu:
Zanimljivo, a ko je napravio katanu da bi je ti koristio.
Logicno je da si hteo nesto da kazes, ali neuspelo.

Naprotiv, ja sam napisao ono sto nisam zeleo da kazem.. a kazao sam ono sto sam zeleo da napisem... u prevodu, serem ti se na logiku... i na temu... i na katanu... i po tebi malo ako nesto ostane... hahahaha :lol:
 
Sta fali svastari. Interesantno, do malo pre si govorio drugim recnikom, a sada si sasvim drugaciji, kako to objasnjavas.
Logicno je da nesto nije u redu sa tobom. Ili cemo po sistemu (napad je naj jaca odbrana). Hm ?

Sta ga tupim i ja vise. :)
Moze lock.
 
Pa nisam ja bash najnormalniji.. sto jes jes.. :lol: ma neka teme, sta joj fali... samo sto sam ja kreten ne mora da znaci da su i drugi.. :lol: aj idem, mozda mi se veceras posreci u rl... ako joj se opet ne bude spavalo of course... hahahah :lol:
 
Steffan:
Pa nisam ja bash najnormalniji.. sto jes jes.. :lol: ma neka teme, sta joj fali... samo sto sam ja kreten ne mora da znaci da su i drugi.. :lol: aj idem, mozda mi se veceras posreci u rl... ako joj se opet ne bude spavalo of course... hahahah :lol:

Najvisi domet ili segment iz gomile gluposti koje si napljuvao kojekuda po forumu...pa vala,bar rece i neku istinu o sebi!!!!!!:)
Ne ljuti se..ali izleti po nekim podforumima gde samo svratis da podjebavas su bezvredni!!!!
 

Back
Top