Kako znate da ste odrasle?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja ne znam. odnosno, ne mogu da kažem da nisam odrasla (završila sam faks, radim, ne živim više sa roditeljima, odgovorna sam,...), ali ne mogu da kažem ni da sam sasvim odrasla (još uvek su mi ideje da se udam, imam dete, ne ponašam više nikad detinjasto ni mazno sasvim blesave i daleke, otprilike kao i ideja o tome da ću jednog dana biti penzioner). a možda je to normalno da se ne odraste odjednom, nego da se odrasta postepeno...
 
Betty:
Hoću reći, po čemu? Kako ste i kada skapirale da ste odrasle cicike ? :D Ono, jednog jutra ustala sam i....a?
he he he bila sam medju najvisima u razredu kada sam cula od cika doktora da moj rast jos nije zavrsen...uhvatila me panika, boze kolika cu ja to da budem....to u bukvalnom smislu...sto se tice odrastanja mislim da sam pocela odjednom jednog dana da budem neozbiljna i kikocem se ko luda na brasno...totalno ozbiljna postala sam kad su pocele zivotne teskoce...Kad vidim slike iz pubertetskog doba zalim za tim vremenom kad mi je bilo ravno sve...zao mi je i dece koje nemaju detinjstvo vec ih zivot navede da brzo odrastu...A jezim se od muskaraca koji imaju i preko 40 pa nikako da odrastu...
 
Jednog jutra ustala sam i...skinula postere Boy George-a sa zidova.
jbt, to je za mene bio preloman momenat u zivotu! ne znam sta me je snaslo?!
ali to je bilo mnogo davno.
ja mogu samo loma da se skenjam zbog globalizacije svega pa i detinjstva.ali, dok hodam ovom zemljom necu se odreci deteta u sebi!
zivela mala struja koja vecito vucara macke i neke retarde sa sobom! i gaji cvece.
 
Struja:
Jednog jutra ustala sam i...skinula postere Boy George-a sa zidova.
jbt, to je za mene bio preloman momenat u zivotu! ne znam sta me je snaslo?!
ali to je bilo mnogo davno.
ja mogu samo loma da se skenjam zbog globalizacije svega pa i detinjstva.ali, dok hodam ovom zemljom necu se odreci deteta u sebi!
zivela mala struja koja vecito vucara macke i neke retarde sa sobom! i gaji cvece.


e loma globalizacije nikom nije shkodilo!! Daj macku, dam ti cvece :P
Orasla sam kad sam shvatila da je Bil Gejts u stvari dobar frajer, a ne chika :lol:
 
xiaoyu:
"Nikad nećeš odrasti mali veseljače!". :D


sun.gif


psst.....to treba da je tajna :)
 
kad sam zatrudnela pocelo je brzo odrastanje
pocela ozbiljno da zaradjujem, skinula se sa tatinog platnog spiska za povremene donacije :D
sve svoje obaveze ispunjavala with flyin' colours

a danas se mnogo dobro osecam kada sve sama radim (kuvam, spremam, dojim, menjam pelene, kucam jednom i bebu drzim drugom rukom)... najlepse je biti mama
 
Betty:
aaa...objasni im da ce njihovo radno mesto uskoro biti ukinuto ;) vazno je da zvucis ubedljivo!

Kazi, shapni: eTrgovina, elektronska Srbija, globalizacija, sokostarkova bananica :D Mislim sve vas vidi svemirska policija :lol:

Ma da sredila sam je za cas. Nemaju zene pojma sta rade jbt. Upotrebis par komplikovanih reci i ona se sva zbuni. I pocrveni :-D ;)
 
kučka:
Mislim da je to bilo onog trenutka kada sam shvatila pravo znacenje reci Necu kao i vreme i nacin koriscenja iste i kada sam donela svoju prvu zivotno znacajnu odluku a da niko nije mogao da ista u tome promeni vec samo da se saglasi ...

:lol: :lol: :lol:
Meni je ovo bila prva izgovorena reč u životu i moji se i dan danas kunu da sam je i tada koristila sa potpunom svešću o njenom značenju u toj meri da su od sramote upisali u radosnicu kao prvi reč "baba"... :lol:

A kad sam odrasla...ne znam. Uvek sam bila nešto poluodrasla, mama mi je na vreme to utuvljivala u glavu "ti si starija, ti si sad velika, ti si odrasla" itd. a i pubertet u devedesetim je odigrao ulogu...Valjda sam i sada takva, sve odraslija, a još uvek dete.
 
Betty:
ja ih gledam u oci i kazem :D jel vi znate da ovo sto vi radite u svetu se radi elektronski? :lol:

ratatat, svaka cast za sklad sa naturom ;)

Gejts je super. Nosim ga oko vrata u mp4 !
;) Da.....ili ona stara: Drugarice od sutra ce svi moj i termini biti upraznjeni pa ces moci slobodno da ih koristis!" :lol: :shock: Nema bas logike, ali ne kosta da probam da vidim kako ce da reaguje!! :D Bas sam odrasla nema sta;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top