Biljana Kovačević-Vučo protiv normalnih

BG5

Veoma poznat
Poruka
11.580
"Sonja Liht, njen muž, ekipa oko Vojislava Koštunice i ekipa oko Borisa Tadića kidnapovali su evropsko pitanje, pa im ne odgovara da organizacije koje su stalno u javnosti predstavljane po jednom šablonu, iskoče iz tog šablona i pređu u zabran koji je kidnapovala pomenuta ekipa. Zato je, Sonja Liht njihov skutonoša."

Biljana Kovačević-Vučo LDP-ovski covek u NVO-u
Vreme br 849
 
BG5:
"Sonja Liht, njen muž, ekipa oko Vojislava Koštunice i ekipa oko Borisa Tadića kidnapovali su evropsko pitanje, pa im ne odgovara da organizacije koje su stalno u javnosti predstavljane po jednom šablonu, iskoče iz tog šablona i pređu u zabran koji je kidnapovala pomenuta ekipa. Zato je, Sonja Liht njihov skutonoša."

Biljana Kovačević-Vučo LDP-ovski covek u NVO-u
Vreme br 849

Nju ne treba komentarisati, i treba je ignorisati. Nije mi jasno po kom osnovu se ona pojavljuje u TV emisijama.
 
joca111:
A DA LI BI NEKOM SRBINU ISKRENO BILO ZAO KADA BI BILO KO OD TE TROJKE BIO.....
NE BI MI BILO DRAGO, ALI ISKRENO MORAM RECI DA MI NIPOSTO NE BI BILO NI ZAO!
CAK I NE RAZUMEM NJIH, AKO KOSOVO DOBIJE NEZAVISNOST, ONE BI BILE PRVE NA METI OSTRASCENIH SRBA, STVARNO IH NE RAZUMEM!!!!

Ako Kosovo dobije nezavisnost ona ce prva zbrisati... jer je njen posao tada obavljen...
 
Rebel Soldier:
Ako Kosovo dobije nezavisnost ona ce prva zbrisati... jer je njen posao tada obavljen...


Ona je rekla radikalima i espesu da potpišu kumanovsku pobedu i da nam NATO vršlja po zemlji.
NATO danas sme da koristi privatnu imovinu gradjana ove zemlje u slučaju svojih bezbednosnih potreba a bez ikakve nadoknade kasnije.
Plus malo oslobodili magacine rashodovanih projektila...
 
Rebel Soldier:
Ako Kosovo dobije nezavisnost ona ce prva zbrisati... jer je njen posao tada obavljen...
Da, to je moguce, ali ce onda citava opcija oko Cede Jovanovica otici u tri lepe jer ce biti jasno ko su bili ti ljudi, cak je moguce i da ce neki svoju metu ivdeti i u Cedi koji se sastajao s njima i javno se slagao sa njihovim stavovima!
Iskreno se nadam da ce svoj zivot ,preostali deo njega , one provesti u agoniji, ma gde bile, u zatvoru ili ne , ali najvaznije je da ce u slucaju da one odu , sto je bolje, da ih neko ne bi ubio, Ceda i definitivno nestati sa politicke scene, ako i on ne bude zbrisao!
 
Torius:
Nju ne treba komentarisati, i treba je ignorisati. Nije mi jasno po kom osnovu se ona pojavljuje u TV emisijama.

Па по основу тога што као ћерка комунистичког генерала има своју приватну НВО... али за њу је флит - проверити да ли човек кога је убио њен отац да би се уселио у вилу у којој та фамилија и данас станује ИМА НАСЛЕДНИКЕ ??? То је за ту кокошку питање бр.1 ! 8-)
 

Back
Top