Ponosni na sebe

Sokolica_M

Domaćin
Poruka
4.429
Kada ste poslednji put bili ponosni na sebe i zašto?
Uopšte, kada ste ponosni na sene?

Ja se ponosim sobom kad uspem da pobedim svoje sitne slabosti, malodušnosti, sujetu, kad oprostim nekome, ne zamerim, već idem dalje, kad ne dozvolim da me nadvlada nezadovoljstvo... Ponosna sam kad, bez obzira na svoje probleme, uspem da uživam u tuđoj sreći, tuđim uspesima... Ponosna sam na sebe kad osetim da drugu osobu nešto muči, kad nekoga obradujem, kad se žrtvujem za nekoga bez svesnog ili podsvesnog razmišljanja o tome šta je ta osoba učinila za mene ili šta da očekujem kao zahvalnost...
 
Kada sam ponosna na sebe?...kad uradim nesto lepo, bilo kome, decku,drugarici,i shvatim koliko sam nekog usrecila sa tim nekim gestom...Ponosna sam na sebe isto , kad dam neki tezak ispit, ili kad prepisem ali me profesor ne "uhvati" :lol:
 
ma nemoj ti meni ma da :lol: !!!! jel mi ne verujes,e pa nemoras,ja nemam zasto da lazem :-P !!! nazovi moju profesorku pa je pitaj,ona ce ti reci,loool?! sta je tu tesko da se uradi test iz matisa i da dobijes 100% tacno i dobijes A+,razumem mozda je malo teze ali kada se spremas za test i kada znas da hoces i mozes onda sta ti jos treba........

i normalno sve se moze kad se hoce,IMPOSSIBLE IS NOTHING,to je barem moje misljenje a sad ako ne razmisljamo isto......................
 

Back
Top