Scissor sisters

Lucky girl:
to je sve sto ima o njima da se kaze?gay :roll:
Od pedeset i sest ljudi ,kojiko je do sada pogledalo temu, niko nije reko nista pametno.Nismo ni ja ni Lucky rekli ko zna sta , ali ja stvarno ne znam puno tek saznajem,ali vi sto ste samo napisali gay ste jadni i zalosni.Kako god ...niko o njima nista ne zna u Srbiji , a oni su bas cool. 8)
 
pa kako ocekujes da konzervativni balkanci prihvate grupu koju cine(najvise) gay clanovi.....ipak to su gay ljudi,a oni nisu normalni,jel? :roll: mislim ko danas slusa iciju muziku,bitno je kog si opredeljenja ,a ne muzika....:roll:
 
I ja sam cula 2 njihove pesme i po tome ne mogu da sudim... I mislim da se sa poznavanjem 2 pesme ne moze otvarati tema ..... ??!!
Mislim, o cemu onda diskutujemo...
Kada i ako se razviju u popularan bend, onda cu diskutovati....
@Lucky_girl, nema se sta reci, o tome se radi...
@immph, idi na download podforum, dacu ti ja pesmu.
 
tyra:
deca . smeshni su .
i da .
gayevi su .

Samo sam tebe cekao da dodjes i kazes nesto pametno,ajde podeli jos neku mudrost sa nama,molim te... :roll:
@Lucky-Pa nisu normalni... :roll: Hvala za pesmu!!! :p Pesma je mnogo cool , skroz sam otkacio ,imas jos samo She s my man da mi posaljes , please?
@Giselle-Otvorio sam temu zato sto sam se nadao da bar neko zna nesto vise o njima, ali sam ocigledno pogresio , ovde takvih nema...E pa ja cu bar da nastavim da ih slusam!!!
8)
 
immph:
Sta mislite o njima?Ja sam cuo dve pesme i ok su mi.Pisite o njima i pesmama i ako neko ima jel moze da mi posalje I dont feel like dancin i jos nesto? 8)

jao strava je što si otvorio temu o njima! :D ta je pjesma ludačka, a spot miiiiisliiim :-D :-D jeste da se o njima svašta priča, da su ****** transvestiti blah blah ali sad se o5 provlači ono da nije važno šta su u privatnom životu...gotivim ih i potpuno su okay...čak su i originalni :!:
 
immph:
Ja sam nadjen da nadjeniji ne mogu biti i od sada prestajem da pisem o sebi na ovoj temi, mada je osudjena na propast ... valjda za neki dan dodje neko ko zna malo vise...

Pa kada budesh stigao u voljeni to los andjeles moci cesh da se druzish sa pederima nalik njima do mile volje. Do tada, ne davi nas idiotima i pederchinama koji nemaju bolji posao nego da skrnave kultne pesme i trte se na ekranu.
******, shta ti slushash.
Da mi neki ortak kaze da to voli, prestao bih da se druzim sa njim.
 

Back
Top