Top lista mojih omiljenih parfema...

Leeman

Zainteresovan član
Poruka
427
Dakle ima nekih 5 godina da koristim parfeme, imao sam raznih, i probao jako mnogo, ovo su moji omiljeni>
(Inache ne znam koje je vashe misljenje, ali je parfem isto tako deo garderobe i karaktera, kad stavim neki od svojih omiljenih parfema osecam se lagodno, shmekerski, sve u svemu, parfem je bitna stvar za nekog ko zeli da bude harizmatican, i bavi se poslom gde je pojava bitna.)

Pa da krenemo>
1. Dunhill X-Centric (ne znam da li moze da se kupi u Srbiji) inache ima jako prijatan miris, nije previshe jak, recimo da je za svakodnevnu upotrebu.
2. Paco Robanne XS Classic (ovaj parfem mi docarava feeling da se nalazim negde na primorju, pa dok ne stigne leto, bar imam utisak da sam tamo)
3. Sergio Tacchini Classic (mnogo dobar, intenzivan parfem, pravi Italijanski, osecas se mocno kad je na tebi)
4. Van Gils "Between Sheets" (ne znam da li moze kod nas da se kupi, dobar parfem kad chovek ide na ispit, sastanak ili pak ostvaruje kontakt sa neznijim polom)
5. Ferrari Black (ovo mi je bio prvi parfem, i u principu je dobar, samo mi je ponekad mnogo slatkast)
6. Antonio Banderas "Spirit" (Spanski parfem, klasika)

Da ne dodje do zabune, radi se o muskim parfemima.

A sad da vidimo ko je imao neki od ovih parfema i sta misli o njemu....
 
Shawn.jpg
 
Imas Kenzo tu kod mene u Budimpesti, tj. moze da se nabavi, imas ove>

Kenzo Amour
Kenzo Flower Oriental
Kenzo Flower Red
Kenzo Flower by Kenzo
Kenzo Summer by Kenzo
Kenzo Le Mond Est Beau (sárga)
Kenzo Pour Homme Fresh
Kenzo Kenzo d’ete
Kenzo Kenzo Jungle
Kenzo Kenzo L’eau

To se sve zenski, cena onih od 50ml je 40evra, onih od 100ml 50evra, samo 10evra razlike a dobijes DUPLO!

Ja se ne bavim preprodajom parfema (vishe), ali ako ti bash treba neki od ovih modela mogu da sredim da ti ga posalju u BG, svi su original.
 

Back
Top