Moderator

Moderator


  • Ukupno glasova
    46
  • Anketa je zatvorena .
Zikica:
pa naravno da nece da daju svakom propalitetu da bidne mod....ima te proveravaju da vide dal si rusiJo poredak na krsti, krsiJo pravilnik i ostale gluposti :lol:
Ovo nije pravilo, bilo je i suprotnih slucajeva......Gotovo da nema pravila o postavljenju, cak i ''preko veze'' tesko ide :|
 
ne al slucajno znam vise od pola modova ovde pa su mi rekli nesto o tome....i jos jednu stvar...posto vidim da si nov ovde necu da bidnem mlooogo grub.......napliJo si se ko dabar na drvo i bolje ucuti kad nemas pojma o cemu pricas doso si ovde i mislis da si faca al si ustvari fejker (sto kaze nigrutin).....a da umalo da zaboravim...jos jedna veooooma vazna stvar sto svi znaju na forumu.....ZILE JE UVEK U PRAVU...tako nemo molim te da ulazis u raspravu sa mnom da te ne bi razmaz`o k`o margarin na leba...i to bez DJema :D
 
Zini da ti kazem, dacice
g030.gif
 
ахаха ма ти си легенда... још и слушаш ајзака :mrgreen: а ону поруку нисам теби написао него оном другом :-? ти си легенда не бих се са тобом свађао :D
 
Plemenski sabor admina krstarice je odlucio da uvazi tvoje isprike ;) ....Ocekuj pismo na mail svakog momenta, sa potrebnim detaljima.....naravno, bice potrebno malo ''podmazati'' stvari, ali, sto se hoce nije TESKO!
 
ево сад коначно да гласамо за модератора па да пошаљем писмо администратору да тражимо одобрење. један модератор ми је све објаснио шта треба, а сад ви гласајте за онога у кога имате поверења да би стварно радио добро посао, преостаје нам само да се надамо да ће нам администратор дозволити. гласање је јавно, значи НЕМА ГЛАСАЊА ЗА САМОГ СЕБЕ!!!
 
Dosao sam kuci i osetio neki umor
i rek'o da se razveselim na podforumu humor
Otisao bi na viceve gde uvek ima sta da se vidi
kad' ono ni tamo nista novo da mi se svidi..
Sve stare i glupe fore
da posizis i od cudjenja da dobijes bore
Odjenom me 'uvatio jos veci smor
svi se grabe da moderatuju humor
Sada je Dacman pokrenuo temu
da bi glasove, po mogucstvu, dali njemu
E pa care ne ide to tako lako
imas da svuces rukave, i te kako..
Tu je i kakav takav ivam91
na ovom podforumu presedan
Tebe je skoro donela roda
i ti bi da te izaberu za moda?!
E pa dete polako malo
vidis da je i Shargarepici stalo
verovatno ce ona imati glasova malo
ali ako bude mod, dobice i te kako salo...
I sada neko od njih da dodje na "vlast"
"bilo bi nam zadovolsjtvo i velika cast"
Primer nekih moderatora
za mozak likvidatora
Dacman je otvorio temu D 100
ne znam samo cemu to?!
Verovatno da bi se sprdao sa nama
ma da je pametan ne bi dolazio od blama...
A ova sargarepica misli da smo mi blesavi i ludi
otvorila nam devojka temu SPAM-ujte ljudi...
Sa njima mi je vec preselo
a kad' oni dodju bice nam "veselo"...
Ako ovde iko bude glasao
za "Lazu" je stasao...
A za svakog ko hoce da se ovde ogrebe,
upozorenje: Nemoj da glasas za sebe ^^
Nemojte da ste ludi
drzite se pravila ljudi ^^^^
 
ахахаха царе ово је добро хахахаха само пази, мало вређаш... да ниси љубоморан што те нисам ставио на листу?
него људи, невезано за ово, ако нисте знали, вратио се Ђо! Једите код Ђоа лудак невиђени можда сте већ видели, ал ако нисте, ево једне његове теме http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=4106528#post4106528
 
kakav je ovo spisak gde nema mene u ponudi :lol:
Nista ne valja.

U prosloj anketi sam bio na izvanrednoj petoj poziciji , a volja biraca mora da se postuje. :P
Prema tome
Teraj ponovo. :lol:
 
glasao si sam za sebe. To je uocena nepravilnost na izborima i kao takvi se ponistavaju a ti se diskvalifikujes iz daljeg takmicenja :lol: (a ja automatski prelazim na neverovatno dobroplasirano trece mesto) :lol:
A i nisi ti pobedio nego "neko drugi" Premda jos ne videh taj nick na forumu :lol:

To mora da su neki cobani, budale :lol:
 

Back
Top