Moja tetka je ubica pasa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uzas,uzas,uzas
n025.gif
 
Ma tetka netetka, una ubija. Nebitno dal je covek ili zivotinja. To apsolutno nije normalno, i sto rece dejana-beba, psihicki je bolesna. A covek koji pocne da zlostavlja zivotinje, retko se na njima i zadrzava. Prijavi je, ako nista drugo, za njeno dobro.
 
a.ovuka:
Kada se moja tetka jako iznarvira na psa ona ga ubije tako sto ga lupi u glavu cekicem pa ga onda tresne od zid.sta da radim i kako to da sprecim

:lol: :lol: :lol:
Каква паљевина!
И, шта кажеш...колико често тако убија псе и где налази свеже џукце кад се изнервира?
Је л' чекић носи увек са собом, или јој стоји негде при руци за случај нервирања?
 
Hellen:
:lol: :lol: :lol:
Каква паљевина!
И, шта кажеш...колико често тако убија псе и где налази свеже џукце кад се изнервира?
Је л' чекић носи увек са собом, или јој стоји негде при руци за случај нервирања?

ona je cini mi se ozbiljna ali zasto nije prijavila tetku do sad to niko nezna
mada to je zivo bice nekom je pas kao dete(moja tetka je cista suprotnost)a ta ga ubija cekicem ludost stvarno
a.ovuka treba da prijavis tetku
ili ces da gledas kako ubija pse koji su joj odani i zivot bi dali za nju
 
Nadam se da je paljevina...
Malo mi je nerealno da tako svaki put rokne jednog psa kad se iznervira.... Ali ipak.. svacega sam se naslusala... Mada ja posle toj zeni vise nikad ne bih dosla u kucu nit bi joj se obratila... Moje saucesce ako ti je to stvarno tetka.. pazi samo da te ne uhvati na spavanju, nikad se ne zna kad moze da se iznervira, a ako joj dzukci nisu pri ruci, mozda ti budes...
 
Pa mozda je i paljevina,ali mi nesto nikako nije jasno,zasto je bas tetka ta koja to radi,zasto nije a.ovuka rekla ili rekao da je to komsija ili komsinica, ako nas lozi.Dajmo sansu a.ovuki da nam kaze nesto vise o svojoj tetki,na primer,da li jos neko zna za to sto tetka navodno radi sa psima i kako na to reaguju ako znaju?
 
Evo ovako,upravo sam pogledala javni profil a.ovuke i pise da je 1995.god.sto znaci da ima dvanaest godina,iz Novoga Sada je i kaze da mu je zanimanje da trenira tetkine pse,sta to sada treba da znaci,da li tetka mozda ima odgajivacnicu pasa,koliko to ona pasa ima ako ih a.ovuka trenira....??Sta se to desava,a.ovuka javi nam,nemoj se uplasiti zbog ovih komentara,ako je istina to sto tvoja tetka radi kucama,i ako si zaista ljubitelj zivotinja kao sto pise u profilu ,javi nam i pomozi jadnim psima!!!!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top