azil ili sta???

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
Uhapšeno 11 državljana Srbije zbog ilegalnog ulaska u Hrvatsku
Блиц - Pre 10 minuta

Hrvatska policija saopštila je danas da je na području Vukovara uhapsila 11 državljana Srbije koji su ilegalno ušli u Hrvatsku.

Policija je u četvrtak u Vukovaru otkrila pet osoba koje su iz Srbije ilegalno ušle u Hrvatsku, zajedno sa dvojicom hrvatskih državljana starih 31 i 29 godina, koji su im pomogli, a potom je u mestu Sotin otkriveno još šest "ilegalaca".

Policija je najavila da će protiv dvojice hrvatskih državljana podneti krivičnu prijavu Opštinskom državnom tužilaštvu zbog protivzakonitog prebacivanja osoba preko državne granice.

da li ce traziti politicki ili ekonomski azil...? doduse i mi smo to radili ali je to bilo u proslom milenijumu hahahhahaaaa
 
pa u zadnje vreme se cuje ono "trgovina belim robljem" ja ljudsko bice da nazovem robljem ne zelim , nekako mi je odvratna ta rec, ono belo ajde i nekako, i ono "trgovina' i to mi je bez veze, ko je lud da... ma necu o tome
 
Istarski policajci su kod mjesta Dane u općini Lanišće u srijedu zatekli četiri državljana Srbije i tri državljana Albanije u pokušaju ilegalnog prelaska hrvatsko- slovenske granice.


Po riječima glasnogovornice Policijske uprave istarske Nataše Rogić, radi se o skupini muškaraca, u dobi od 17 do 44 godine, koji su se u srijedu popodne, nakon što su iz Srbije i Albanije ilegalno ušli u Hrvatsku, sastali u Rijeci te zasad nepoznatoj osobi platili po dvije tisuće eura kako bi ih prebacila u Italiju.

Kriminalistička obrada i istraga se nastavljaju kako bi se utvrdio identitet osobe koja je ilegalce trebala prebaciti preko državne granice.
tesko meni sa tobom, al jos....
 

Back
Top