ahm, ovako

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

d4ch4

Aktivan član
Poruka
1.854
poshto ima tona glupih tema...reko da dodam i ja neko kilo

vezivanje pertli, hmmmm....da li vam je to ikad prestavljalo problem, kad ste nauchili, dve ili tri mashnice..? uzivate li dok vezujete pertlle? da li umete da vezete pertle ili vam josh uvek vezu mam i tata?? da li chuchite ili sedite na nekom stepeniku, stolichici...dok vezete pertle ? :roll:



bash me zanima
 
ja cucnem kad vezujem pertle...
vezem normalno jednu masnicu sa dve one strane...(: davno sam to naucila.....prosto se sva upi*sam u gacje od srece kad vezujem pertle...:lol: eto toliko uzivam...

i da...dacho..tema ti je...:lol:
 
ivam91:
Ja ih samo naguram u tike i zdravo.....
ma to je najjache....8)
sto volim patike...sk8erke....brat juce kupio neke....samo razmisljam o tome kad cu da ih marnem i obujem..

btw...ja isto na mojim starkama ne vezujem pertle...a na nekim patikama ni nemam pertle pa mi jos lakse..samo ih navuchem....
 
Ja sam još u vrtiću bio kad sam naučio tu drevnu veštinu :) kad vezujem... uglavnom su sa dve mašnice... mada od kako sam počeo da nosim skejterke razvio sam neki svoj sistem pertlanja... gde su mi patike taman toliko da ne stežu ni malo a istovremenu ne spadaju... i pertle su zavučene kao da su samo ugurane :)
Zašto jednostavno kad može komplikovano :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top