pred*IGRA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

BivshiPrijatelj

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
200
Ajde malo da se igramo, da vidimo dokle to sve moze da ode :-D ..ja cu da krenem a vi nastavljajte prichu itd...da inspirishemo jedni druge..hehe :grin:



S'vremena na vreme sluchajne prolaznice me potsete na nju zbog parfema i dodje mi da
ih pitam koji je to miris,mada suvishe intimno pitanje za obichne prolaznice i uvek odustanem jer ih vec vidim u krevetu sa grchem na licu i mene zatvorenih ochiju dok zamishljam nju.
Bila je magnet za mushkarce, mada nije bila ***** a i ja sam se lozio na nju snazno a da
nisam ni znao da mogu toliko upshte da se primim,mada sam ja imao razloga za to.
Svaki susret......
 
je budio u meni zelju za vise...jos uvjek na jastuku osjetim miris njene kose..i svako jutro se pitam gdje je nestala one kisne noci i zasto je otisla bez i jedne rijeci oprostaja...pitam se da li je moja sudbina samo da izgaram u sjecanju? ili pak da zamaram ljude ovdje na forumu ovakvim temama ....
uostalom nisam ni prvi ni zadnji...tko zna koliko tmurnih likova sece gradom s mirisom njene kose u nozdrvama...ispao sam opet po tko zna koji put samo jedna zaljubljena budala vise na njenom spisku...
 
...znam kome da se javim....srećom te imam prijatelje....sešću u fotelju dragog mi Sinnketa....on će me svojim sveobuhvatnim znanjima o ženama sigurno dobro posavetovati!.....
 
... otisao sam u kafanu, nasumice izabranu. Ponekad imas osecaj da ce se nesto znacajno dogoditi samo ako izadjes iz kuce i ucinis nesto, bilo sta. Poceo sam da pijem i posmatram ljude oko sebe, vece je padalo i kisa je pocinjala.
Trgnuo sam se i shvatio da vec dugo gledam sledja kosu plave zene u separeu. Okrenuta mi je ledjima, ali svejedno mi neki za sada nejasn detalj privlaci paznju.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top