69

Vesela_zena_beogradska:
Shto neko reche ja vishe volim da sam dole, i da, svrsavali smo istovremeno, ali bez svrsha u usta i bez gutanja, meni je ukus sperme zaista blljjaaaakkkk.


Verovatno je i njemu ukus tvoje..bljaaaaak....zasto mislis da si ukusnija od njega?
Stvar je licnog ukusa i izbora dal neka zeli il ne zeli da proguta...stvarno ne bih da polemisem s tobom o tome...
Kazes cilj sperme je razmnozavanje..a reci mi s kojim ciljem on onda upija tvoje sokove za vreme orala?
 
Verovatno je i njemu ukus tvoje..bljaaaaak....zasto mislis da si ukusnija od njega?
Stvar je licnog ukusa i izbora dal neka zeli il ne zeli da proguta...stvarno ne bih da polemisem s tobom o tome...
Kazes cilj sperme je razmnozavanje..a reci mi s kojim ciljem on onda upija tvoje sokove za vreme orala?


To moramo njega da pitamo kako se izjashnjava po pitanju moje ... :)

Shalu na stranu, ja probala sebe vishe puta i sasvim sam neutralnog ukusa, a i kolichinski manje obilnog sadrzaja od pomenute sperme. Tako da te dve sekrecije ne mogu da se porede uopshte. Sastav sekreta koji vlazi vaginu i sastav sperme nemaju blage veze.

Naravno da je stvar lichnog ukusa ko ce shta da jede i pije, i ja to nisam ni komentarisala, vec vezu izmedju spavanja sa nekim i (ne)ukusom njegove sperme.

A ti se ne slazesh da je cilj sperme razmnozavanje? Analogno tvom pitanju ispada da je cilj oralnog seksa da se gutaju izluchevine, koje su zapravo posledica uzivanja u oralu. Dakle, ne upija on moje sokove sa bilo kakvim ciljem, vec mu to dodje kao nus pojava uz cilj da me zabavi. Isto tako i ja gutam njegove sokice dok ga zabavljam oralno, jer, znash valjda da iz qrca curka prozirna technost, ali ne moram da uzivam kad mi sruchi po licu, ili mi napuni usta, nechim shto je prilichno gadnog ukusa, pa da se opet analogno vratim na tvoje poredjenje mojih i njegovih izluchevina, jer ni ja njega ne popisham po licu kad svrshavam, niti ga zaspem ikakvim drugim mlazevima neukusne technosti.
 
Probao je i on tvoju G. , zato je brže-bolje utekao s foruma :lol: :razz:


(a bio je gotivan lik. Sećam se šta mi je tom prilikom rekao. "Meni se pričinjavalo da me napada pauk sa tri glave i isukanim nožem" : )
 
Vesela_zena_beogradska:
ne moram da uzivam kad mi sruchi po licu, ili mi napuni usta, nechim shto je prilichno gadnog ukusa, pa da se opet analogno vratim na tvoje poredjenje mojih i njegovih izluchevina, jer ni ja njega ne popisham po licu kad svrshavam, niti ga zaspem ikakvim drugim mlazevima neukusne technosti.


Respekt..al ja volim to..sve..sto...ti..ne volis...al..ono..bas...volim...i..uzivam...max...
Lepo je sto si ti tako slatka i neutralna, strasno je sto je on tako bljak...
Ja bas volim ukus sperme i meni je to prosto usko povezano sa sexom i dopadanjem..
I ti si njemu rekla:' bljak si decko, fuj..',a on te ipak zeli..mora da je ocajan....i ti njega ipak zelis..
Sorry..ne mogu ja to sto pricas da povezem, pa se ne trudi..
 
Nije on bljak, vec je sperma bljak. Kao shto je i g-no bljak, onako generalno, i nece mi biti lepo iako je od mog dechka. Eto, ja te stvari razdvajam, ti ne razdvajash, ma nije to razlog da se mi neshto kachimo, jer zaista nisam pisala lichno tebi, mada se jesam pozvala na tvoj reply, ali se nadam da razumesh da bih isto reagovala da je bilo ko drugi napisao isto.

I naravno da mu nisam rekla ovako kako ti karikirash, ali poshto on zna da ne volim ukus sperme i to poshtuje, nikada nije ni insistirao na svrshu u usta ili po faci.

Tako stoji stvar i valjda smo se konachno razumele. :)
 
gossca:
Reci mu da smanji meso u ishrani, alkohol..a malo vise da pije recimo...sok od ananasa...i bice ti ukusniji...


Prva si posle dva sata na forumu,jeeeeeeeeee,usput dobro si potkovana teorijom a bogami i praksom....

Poz.
 
@gulum
...za ovih devet godina braka imala sam priliku da se istrazim i shvatim sta volim, a sta ne..
@ vesela bg
Ne, ne, ne, nema kacenja..
Da, da, da, ananas radi..
 
mojoj devojcici je to isto sve bljak :( samo je na recima jaka. uopste oralni sex nije nekako njen svet pa ni kada ja pokusam nju da zadovoljim, primetim da se sva ukruti, kao jezik nije dovoljno dugacak. 69... ha ha ne smem ni da predlozim a kada ona napokon odluci da mene "obradi " onda nikako duze od 30 sekundi iz panicnog staha da slucajno ne svrsim, i onda opet standardica. Sad but true
 
onda nikako duze od 30 sekundi iz panicnog staha da slucajno ne svrsim,

Vremenom ce da se ispraksira, ne brini, pa ce da pushi i 15 minuta, i duze, a 'uhvatice' pravi momenat da se izmakne. Mada, moj ex dechko je bio u fazonu da mi kaze - svrsicu - i tako mi stavi do znanja da je vreme da odmaknem facu. Ma ljudi, kad ima volje ima i nachina, iliti dogovor kucu gradi :)
 
Ima i onih koji ne jedu šargarepe, paradajz, ne piju mleko, ne vole poparu, pa zašto je toliko čudno ako ima i neko ko ne voli decu zalepljenu za nečiju glavu?! :) Stvar ukusa,vec ste i sami zakljucili...moje licno misljenje...potpuno sam ravnodusna...niti volim (u smislu da sam razocarana ako do toga ne dodje),niti se grozim toga...sasvim mi je svejedno...mislim da mi samim tim kada vidim koliko on u svemu tome uziva nista nije odbojno....
 
Vesela_zena_beogradska:
Vremenom ce da se ispraksira, ne brini, pa ce da pushi i 15 minuta, i duze, a 'uhvatice' pravi momenat da se izmakne. Mada, moj ex dechko je bio u fazonu da mi kaze - svrsicu - i tako mi stavi do znanja da je vreme da odmaknem facu. Ma ljudi, kad ima volje ima i nachina, iliti dogovor kucu gradi :)
jbg. ovim tempom to moz' potrajati :(
 

Back
Top