jednokrevetne sobe!

bebazr

Početnik
Poruka
45
nemam skim da idem u Grcku na more jer bih ja da spojim dve smene a ne bi bio problem i da idem sama ali nikako ne mogu da nadjem neku agenciju da ce po nekoj pristojnoj ceni da izda jednokrevetnu sobu, uzgred, ni nema ih! :confused:
 
Ja sam letovao u hotelu Lovcen u Sutomoru. Imaju jednokrevetnu sobu sa kupatilom. Malo je veca od mrtvackog sanduka. Crnogorci i u sobu od dva kvadrata naguraju cetiri kreveta. Inace, sto se tice Grcke, tesko je naci jednokrevetnu sobu. Mogu ti izdati dvokrevetnu, uz doplatu od 50-100%. Ili povedi mene, platicu svoj deo. Fer?
 
bebazr:
nemam skim da idem u Grcku na more jer bih ja da spojim dve smene a ne bi bio problem i da idem sama ali nikako ne mogu da nadjem neku agenciju da ce po nekoj pristojnoj ceni da izda jednokrevetnu sobu, uzgred, ni nema ih! :confused:
.---------------------------------------------------------------------------------------------

A gde bi isla u Grcku u koje mesto da probamo da pronademo nesta.
 
Ja sam već napisao da svoje usluge NE NAPLAĆUJEM !
Što se tiče tašte, znam ja kakva je to muka, ali ne smemo ovako otvoreno da se dogovaramo.
Znam opasno mesto za kupanje, podvodne struje itd....Ali moramo P.P.
 
Ma mozemo i ovde. Mnogi kao ja imaju sarmantne tashte i rado bi ih poslali na odmor. Mozes i dobro da prodjes ako im organizujes onako zajednicki jedno vikend krstarenje u okolini tih podvodnih struja ha ha ha
 
Vi ste momci neozbiljni, ja stvarno imam problem. zavrsavam kurs Grckog i gde da vezbam komunikaciju osim u Grckoj.A bez mora ne mogu da zivim, samo da mi je toplo i morsko i nista mi vise ne treba! Idem na sajam pa cu videti, malo cu ih sarmirati, mozda upali ;)
Sto se tice Krita, hvala na pozivu, jedino ne znam kako cu za vizu :confused:
 
Ma nismo mi baš SKROZ neozbiljni. Život je takav.....
Za vizu ti ne mogu pomoći, a što se tiče učenja jezika, najlakše ćeš to uspeti kroz rad.
Sa znanjem engleskog i MALO grčkog, primiće te u bilo koji hotel da radiš na recepciji.
I onda tamo imaš i stan i hranu, platu 700 i EVO REŠENJA !!!
 

Back
Top