KLUB LJUBITELJA GOLICAVIH PRICA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

filozof u stiklama

Početnik
Poruka
37
Ako volite da pisete erotske price pridruzite se

Sedim na terasi gledam u sve te prozore, upaljena svetla, navucene zavese-kod tebe je opet mracno.Odavno gledam u tvom pravcu nista se ne desava-potreban si mi.
Osecam da mi je ruka nemirna, prati otkucaje srca i secanje na vasa tela umotana u tirkizne zavese.NIje mi hladno od prolecnog vetra odeca i onako samo smeta, zbog tebe sam je skinula,da me vidis i pozelis da i mene snazno zagrlis.Da me stisnes jakim rukama da osetim hladnu ogradu koja se preplice sa mojim grudima.
I uvek cu te cekati...
 
Golicljiva prica iz mog (muskog) ugla:
Sedim na terasi i istresam poslednji gutljaj piva iz flase. Vrucina da se use*es... Kad odjednom stvori se tu neka vrh riba pored mene i kaze: "Aj unutra da me malo drpas za si*u i da mi malo razvalis ovu moju trandzu!". Ustajem sa stolice, obrisem usta od piva i kazem: "Odi dedi!"...
 
Kalimer0:
Golicljiva prica iz mog (muskog) ugla:
Sedim na terasi i istresam poslednji gutljaj piva iz flase. Vrucina da se use*es... Kad odjednom stvori se tu neka vrh riba pored mene i kaze: "Aj unutra da me malo drpas za si*u i da mi malo razvalis ovu moju trandzu!". Ustajem sa stolice, obrisem usta od piva i kazem: "Odi dedi!"...

...da te deda oslobodi vojske....
 
Sinmbad,znam da nije tema ali da te pitam kad si vec tu...sto ti ne dolazis na okupljanje?Nekako mi onaj tvoj razlog nije bas ubedljiv,mada nisam bas ni nesto pratila fabulu tako da ne znam kakvog si misljenja bio u vezi okupljanja pre nego sto si dao onu izjavu da ne dolazis!
 
Lusy Lusy:
Sinmbad,znam da nije tema ali da te pitam kad si vec tu...sto ti ne dolazis na okupljanje?Nekako mi onaj tvoj razlog nije bas ubedljiv,mada nisam bas ni nesto pratila fabulu tako da ne znam kakvog si misljenja bio u vezi okupljanja pre nego sto si dao onu izjavu da ne dolazis!
.....Lusy samo da je nedelju dana kasnije,kao i što je bilo najavljeno....
...stvarno mi se nikako ne uklapa,a baš bih voleo da vas vidim....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top