veliki brat sa poznatima

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
kad budem postao poznat i ja cu se prijaviti i onda cete imati informacije iz prve ruke
a ako mogu da te pitam dragojlo ko je ta irina
jel ona ultra poznata
i ana mihajlovska
jel to cerka zvonka mihajlovskog
ako jeste onda samo da potrazim onaj smajli sto povraca
 
neka ubace milana kalinica ako zele dobru gledanost jer se lik neverovatno provaljuje...
videcemo kako ce sve ispasti, samo da ih ne maze mnogo i bice sve ok...
ne verujem da gore likove od edina, saske i jos nekih iz prvog serijala mogu da nadju, znaci moze biti samo bolje...
 
ma uvalice neke "nikad-culi" poznate licnosti koji su u najbolju ruku voditelji neke emisije na nekoj lokalnoj televiziji... verovatno ce biti jedna od zilion modelsica... i tako... videcete bice glupo.... isto kao i prosli, samo sto ce mo ove likove (mozda) prepoznati....
 
i ja mislim da ce biti neki no name likovi i likuse. ko ce od onih koji su uspeli da rizikuje karijeru zbog glupog brata. mozda bude neko ko je kolko tolko poznat ali je propao.. kao npr. jami ili sneki.... njih UVEK zovu u emisije koje idu istovremeno kada i npr Liga sampiona, ili jos nesto sto ce svakako ugusiti gledanost svega fdrugoga (pa da se ne bacaju solidni gosti).
 
Mozda ce i da bude interesantno, ali ljudi nije li puno 50 000 evra za pobednika, pa svi su oni puni kesa. Jeste da ce to da ih natera da se trude i provaljuju gluposti samo da bi ostali sto duze, ali sto je mnogo mnogo je...
 
Enfroz2891.:
To ako si bio Adlof ili neki masovni ubca za zivota...smeste te u istu sobu sa Milanom Kalinicem posle smrti.
Amin! :lol:
Inače, VB sa poznatima me savršeno ne zanima.
Poznati ili ne, ne razumem kako ljudi mogu da prave tolike budale od sebe i spuštaju se tako nisko? (ta nagrada stvarno nije vredna toga...barem se meni to tako čini)
 
lp_rox_girl:
Amin! :lol:
Inače, VB sa poznatima me savršeno ne zanima.
Poznati ili ne, ne razumem kako ljudi mogu da prave tolike budale od sebe i spuštaju se tako nisko? (ta nagrada stvarno nije vredna toga...barem se meni to tako čini)
auu bre. kao prvo, nece tamo biti nekoga kome 50.000e ne znaci nista. necete videti ni cecu, ni zeljka, ni colu, niti bilo koga ko ima ikakve veze sa velikom zvezdom (ili zaradjivacem)! drugo, oni koji i udju u kucu, bice oni koji bi (a mozda i jesu) platili da u nju udju- cisto da mi vidimo da su jos zivi i da probaju da u svom zivotu spase sto se spasti moze! tipujem na likove tipa jami, sneki, ivan gavrilovic....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top