lepe zene ne donose srecu...

seca li se ko zreba za saastav grupa za sp u fudbalu... kako se zvase ona lepotica koja je trebala da srbiju ubaci u neku od grupa?
ne mogu da zaboravim reci strucnog komentatora koji je tad pola u sali pola u zbilji pomenuo ovu narodnu izreku....
 
ne znam... meni nikad niko nije rekao da mu donosim srecju.... svi se kao zhale da sam neodgovorna.... i jesam.... al sam lepa pa valjda to vadi.... a sad imam i sise... ne mozhe mi niko nishta : )
a pukla jednom bruka i da dobro pushim.... za to ne znam povod.... dotichnog jedva poznajem... al ne zalim se..... bar nije neka zheshcja sramota u ovom nashem konzervativnom drushtvu.....
mislim selu....
e da... pa ne znam.... dobila sam cvecje juche.... uz poruq ti si kreten al ja te volim... ok nije bilo bash tako al to je neka sushtina.....
eto... tata cheka da se udam da njemu svane.... za koga god da poqsham zhali se da mu je zashlo sunce odkako je sa mnom i tako.....
ostacju usedelica.... sasha se tu kao neshto folirao a sad nishta.....
i tako..... bash me briga alex je ionako metro.... izgleda ko iz magazina.... al ona duuuugo a..... kako bi u vojvodini rekli....
i tako..... tuzhan je zhivot nas umetnika....
 
blpd_girl:
hehe, ne bih se ja našla pored tebe da se slikamo, osim u nekom većem društvu,... ali dobro
cenim kad je neko iskren pa se i javno eksponira na forumu
...ili ne cenim... hm
livija, čedo, šta ti misliš?
ja sam uvek mislio da trebamo staviti nase slike na avatar..kad se vec raspravljamo..bar i da se vidimo..hvala...a ti ako si ovo na slici..bas si kull..
 

Back
Top