Zenske sexualne neprijatnosti

Zefirra

Iskusan
Poruka
6.123
...ima vas ovde iskusnijih...a ja bih da slusam...
...dakle neprijatna iskustva , usled polozaja , velicine njegovog... itd
...pocevsi od banalne privremene suvoce , do toga da ne mozete da normalno hodate jedno 3 dana nakon sexa...:)
...a naravno da ne postoji zdravstveni uzrok-problem u svemu tome...
...dakle , citam...
 
Zefirra:
...pa dobro...onda moze malo konkretnije...
...dakle kakve neprijatnosti moze da prouzrokuje...''udaranje'' u grlic materice?

Ne poznajem toliko zensku anatomiju ...vise se razumem u musku...ali mislim da je put do grlica malo duzi u odnosu na njihove produzene ponose
verovatno je pri malo grubljem ulazu udario o zid vagine pa te je to zabolelo
u svakom slucaju ako osecas bilo kakvu bol idi kod ginekologa u U SUSTINI NISTA STRASNO
 
filozof u stiklama:
Treba se postaviti konkretnije pitanje da bi se nastavio razgovor
Ono sto sigurno znam NIKAKO na suvo em boli em sex nikakav em moguce povrede unutrasnjosti vagine i podloznost infekcijama usled toga
Ako niste dovoljno napaljene stavite mu to diskretno do znanja
...I ja slusam....
e suva maca je stvarno strasno, a i tip bi morao da ima neku protezu da to ne primeti :D
ja bataljujem (redak slucaj) ili trazim pomocna stredstva, citaj produzetak preigre pa do pomadica
 
Puto do grlica materice, uopste nije toliko dug, kraci je i od prosecnog stojka :) Stvar je u tome sto je tkivo vagine prilicno elasticno pa moze da se prilagodi razlicitim velicinama... Udaranje u grlic materice se dovodi u vezu sa rakom grlica materice kod mladih devojaka (po nekim epidemioloskim studijama)... U pricipu, sve sto boli nije dobro po organizam, jer da je dobro ne bi bolelo... Prosto ko' pasulj :)
 
Kalimer0:
Puto do grlica materice, uopste nije toliko dug, kraci je i od prosecnog stojka :) Stvar je u tome sto je tkivo vagine prilicno elasticno pa moze da se prilagodi razlicitim velicinama... Udaranje u grlic materice se dovodi u vezu sa rakom grlica materice kod mladih devojaka (po nekim epidemioloskim studijama)... U pricipu, sve sto boli nije dobro po organizam, jer da je dobro ne bi bolelo... Prosto ko' pasulj :)

Ne bih se slozila sa tobom, put je "nazalost" malo duzi od vaseg pinokia cak i kad je najlazljiviji!!!!!!! A sto se tice" raka grlica " na osnovu cega si dosao do zakljucka, to sto je nju zabolelo u toku odnosa (prepostavljam) onda sve mi imamo isto jer neznam ni jednu koju tu i tamo nije zabolelo usled nespretnosti pinokija
 
Citao sam studiju u kojoj se pominjalo i intezivno drazenje grlica materice kao faktor rizika za nastanak raka grlica materice. Link ne znam (doduse, bilo je odstampano na papiru, tako da i nema link :) )... Ako si zainteresovana za ovu temu, guglaj malo, ima mnogo mnogo dobrih sajtova koji se bave ovom tematikom i ne bi trebalo da bude problem da ih pronadjes.
Pozdrav!
 
Imam prijateljicu koja kad treba da legne sa muzem,prvo se iz unutra dobrano namaze,kao kad te vidim napalim se,mani se predigre,drndaj misko da sto pre prodje.Mentalno joj to ne smeta,ili je on pikolo,pa nema ni bolova,ni nicega.Kakva prevara,kakva osudjenost na zivot bez strasti,orgazma,i tih lepota. Vaginalni kanal jeste kraci od muskog spolovila,ali i elastican.Kada je vlaznost ok,nema bolova.Jesam osetila udaranje u grlic materice,ali nikad bol.
 
L))L:
Imam prijateljicu koja kad treba da legne sa muzem,prvo se iz unutra dobrano namaze,kao kad te vidim napalim se,mani se predigre,drndaj misko da sto pre prodje.Mentalno joj to ne smeta,ili je on pikolo,pa nema ni bolova,ni nicega.Kakva prevara,kakva osudjenost na zivot bez strasti,orgazma,i tih lepota. Vaginalni kanal jeste kraci od muskog spolovila,ali i elastican.Kada je vlaznost ok,nema bolova.Jesam osetila udaranje u grlic materice,ali nikad bol.
nije tacno..ali ajd sada..moram u krevet...inace pojasnit cu vam..
 

Back
Top