Gde vredi izlaziti u ZR-u?

Zeleno zvono je zimi mesto za opustanje a leti kad radi atrijum ume da bude ludo.Pusta se samo strana muzika.
San Marko oO ne znam ni da li radi jos uvek s obzirom da tamo vishe niko ne ide. :s Inace se pusta tehno, house.
Kulturni je malo popularniji, imaju kao neke dobre zurkice ali tamo moze da stane jako malo ljudi i to 18+.
U klupcetu sam jednom bila tako da mi ni't smrdi nit' mirise.
Muzej je fenseraj.Par pesama house pa krecu narodnjci.
Green .. hmz.. ne znam zasto ali meni to mesto smrdi na narkomane.Mislim da se pusta metal i tako to... :/
Rupa je ok ali me nervira sto je to zapravo privatna kuca tako da moras da zvonis i da cekas da te dekica koji tu zivi pusti unutra.Mada sto jes' jes', lepo je odradjen prostor unutra, sa dobrim drustvom moze biti dobra zabava, opustena atmosfera, nista preterano.
Interduo je za "18+" ali cujem da i tamo vise nema puno ljudi.
Stella je pocela sa radom od skoro ali ce uskoro da se zatvori jer vlasnik planira da otvori nesto na peskari.Kontam da je peskara dobro mesto za izlaske leti.

Sto se mene tice, lepo mi je bilo gde samo dok sam u dobrom drustvu.
 
Green-tu sam isao negde do prosle godine i bilo je ok, dok Ruzic nije poceo da smara sa time da moras odmah du kupujes pice i dok nisu poceli samo neki naci skinsi da dolaze,sad tamo odes samo kad je svirka,jer Ruzic strasno filozofira,dize te sa stolice da bi seli neki njegovi "prijatelji" i tako neka sr*nja,zato vise i ne idem....
Rupa-tu je ok, kad imas drustva,nema vise narkica k'o pre,jedino mi Siske ide na zivce,jer zatvara kako mu se cefne,muzika malo smara jer se svaki vikend vrti jedno te isto....i nervira me sto ne tretira isto sve goste,ja treba da ga molim da mi skuva caj i opet ono njegovo cuveno "zavrsavamo" bude u 2,a mog druga pusti do 4 sa devojkom,a mene je jednom istera s devojkom,nesto me ne voli....:l
Kulturni-je dobar samo kad su svirke u velikoj sali pa mozes iza da zalegnes k'o covek :D
M-iako ima dobro svirke,mesta nema ni malo(mislim na prostoriju dole) oa mi nije uvek do stajanja guranja....
Bluesrock Club-najpristojnije mesto po meni i najbolja muzika,ali par puta sam izasao i uvek bilo puno,i uglavnom sve matorci....doduse sad sam i od nekih koji su moje godiste cuo da idu tamo,pa mozda pocnem ponovo da navracam,mada ja ne volim guzvu.....
PK ZZ-ne volim uopste,ne mogu tamo da izdrzim uvece malo i nekako cudno...kad se otvori Atrijumo nda moze kad su svirke.....
Zanzibar-preko dana nije lose kad pobegnes iz skole,ali okupljaju se Indijanci pa nesto i ne volim tamo...
Klupche-Prosto ne volim ne znam zasto,to je jedno od onih kul mesta,gde treba da slusas neku "levu" muziku a da ti je sve super,a ja sam mozda suvise "old school" za to:)
Jezero-e to je najbolje ali samo leti preporucujem,zimi sam se par puta smrzao....znaci lepo kupis pice i klosaris kod jezera,mada su sad i to upropastili jer u Kulturnom gore pustaju tehno,pa se cuje i dole kod jezera....eto toliko od mene:D
 
mala znam jeo sam par puta pa sam moro ponovo da narucujem i tako 3puta,zato lepo odem kupim dve pljeske i uzivancija,a prava pica niej ta sto se podgreva vec ona u pravim picerijama e to su pice i od tih pica se ubijem od jedenja. . . .Al pasaz je rula jer ga drzi Darko zato ljudi idite sam tamo xD
 

Back
Top