fizicki izgled - ali iskreno

Vesela_zena_beogradska:
Upravo tako. Najmanje je ljudi holivudske lepote i oko nas su realno prosechni, neupadljivi ljudi, puni kojekakvih nedostataka i kada bi se sparivali samo na osnovu izgleda malo bi bilo parova.
U tome i jeste problem!

bedna mediokritetska masa će u nedostatku boljeg pristati
i na sparivanje sa ovcama i svinjama, ješće kukuruz i repu,
spavaće u plastu sena, kolima će zvati yugo i dačiju,
subotu veče će provoditi uz grand paradu,
čitaće skandal i svet, otkidati na cecu(krivoustu kriminalčevu kurvu)
a zube i ovako ne peru često.
 
U tome i jeste problem!

U chemu je problem? U tome shto nema vishe ljudi holivudske lepote? Shto nismo svi zgodni lepotani?

bedna mediokritetska masa će u nedostatku boljeg pristati
i na sparivanje sa ovcama i svinjama,

Ne, nego ce da drka po vasceli dan i da forumashi :) A konachno, kad mu padne mrak na ochi, a u nedostatku Interneta, jurice zene po parku sa isukanim qrcem.
 
gossca:
Fizicki izgled jeste vazan..ali pogledaj oko sebe..i videces puno lepih zena okacenih o ruku muskarcima koji i nisu nesto posebno lepi, zgodni, a ni bogati...a i obrnuto..puno lepih muskaraca koji pored sebe setaju zene koje nisu ni blizu lepotice...
Primat dajem duhu i sarmu u odnosu na telo..
......puno ti nešto gledaš serije..... :lol:
...ili čitaš iz debelih knjiga...
...što je za pohvalu...
 
Vesela_zena_beogradska:
U chemu je problem? U tome shto nema vishe ljudi holivudske lepote? Shto nismo svi zgodni lepotani?



Ne, nego ce da drka po vasceli dan i da forumashi :) A konachno, kad mu padne mrak na ochi, a u nedostatku Interneta, jurice zene po parku sa isukanim qrcem.
Hej, koji svi! Ja sam zgodan i lep. Kad sam bio na proputovanju kroz Ameriku, bre, svratio ja do Holivuda... i tamo ja se šetam, izlazim iz kola, kad mi priđe Hlebko Jamić i kaže "Bobi, ti si lepši od mene, evo ti Anđelija, pa je..." a meni se Anđelija ne sviđa, pa je pustih...

Eto, ozbiljno...
 
Sve vise ljudi ima koji su optereceni svojim fizickim izgledom! Zar nije lepo videti neku devojku ili decka koji nisu lepi -manekenske gradje,a umeju da nose to sto imaju? Niko nije savrsen i nadam se da ces naci nekoga kome se svidjas ti kao ti. Naravno, fizicki izgled je bitan ali ne i presudan...pre bih apelovala ljude higijenom nego izgledom.Takvi smo kakvi jesmo i ne mozemo promeniti neke nedostatke,ali mozemo istaci neke druge stvari koje su lepe i privlacne na nama!
 
TashaaAAa:
Sve vise ljudi ima koji su optereceni svojim fizickim izgledom! Zar nije lepo videti neku devojku ili decka koji nisu lepi -manekenske gradje,a umeju da nose to sto imaju? Niko nije savrsen i nadam se da ces naci nekoga kome se svidjas ti kao ti. Naravno, fizicki izgled je bitan ali ne i presudan...pre bih apelovala ljude higijenom nego izgledom.Takvi smo kakvi jesmo i ne mozemo promeniti neke nedostatke,ali mozemo istaci neke druge stvari koje su lepe i privlacne na nama!
naravno da ne mozemo promeniti neke nedostatke,i naravno da je vecina ljudi sve samo ne savrsena ali ne treba njima tek tako da se prepustimo...meni nije recimo jasno da neko iz sebe ne zeli da izvuce neki svoj makimum - po licnom ukusu..
ali visece sise kod muskarca su sve samo ne lepe i nisu nedostatak nasledne prirode....manje jedi,i da vidis kako ce sise da se otope...uostalom,sise su rezervisane za zene.
 
More_bre:
a kad muškarac ima viseće sise, onda to znači da ima višak masti,
a to onda znači da se više znoji i taj znoj se usmrdi u procepima između
naboranih visećih sisa i stomaka.

i onda tako debeo i sisat smrdiš, a dlake sa sisa i stomaka se
presijavaju jer ih je namastio i ulepio smrdljivi znoj.

ako ti je i dupe dlakavo, onda se sa masnim znojem
usmrde i mrvice govana koje nisi mogao da obrišeš, jer
se tako trom zadišeš kad pokušaš da dohvatiš bulju.

i ne kupaš se često jer ti je teško da prekoračiš u kadu,
a i ne osećaš koliko stvarno smrdiš jer ti je čulo mirisa prezasićeno
smradom znoja sa visećih sisa i dlakavog pivskog stomaka.

Gadosti, gadosti.....qq gde samo nadje sve ovo...
 
SiIent Bob:
Hej, koji svi! Ja sam zgodan i lep. Kad sam bio na proputovanju kroz Ameriku, bre, svratio ja do Holivuda... i tamo ja se šetam, izlazim iz kola, kad mi priđe Hlebko Jamić i kaže "Bobi, ti si lepši od mene, evo ti Anđelija, pa je..." a meni se Anđelija ne sviđa, pa je pustih...

Eto, ozbiljno...

Tacno tako vidis da nemaju pojma! Ne mislite valjda da su oni stvarno takvi. To su ti nasi zatucani seljaci, veruju u sve sto cuju i pate za pogresnim stvarima. Ja bih voleo da vi vidite njih uzivo - ma to su karikature. Svaka nasa 5-a je lepsa od Andjelije. Jeste da bih je ja prvi... al ipak je to samo masta.
 

Back
Top