KARABINI , NOSACI , OPTIKE I MUNICIJA

a evo i par slicica
 

Prilozi

  • M76(2).jpg
    M76(2).jpg
    22,9 KB · Pregleda: 61
  • M76(right).jpg
    M76(right).jpg
    28 KB · Pregleda: 54
Drage kolege lovci,evo posle nekog vremena dodjoh da se druzim opet sa vama stigao sam iz DALEKE KANADE.Zemlja velika i prostrana lovista bogata sa svim i svacim,ali da predjem na temu.

Imam na prodaju nov opticki nisam BUSHNELL TROPHY uvecanja od 3-12x56 sa crvenom tackom,optika je ganc nova,sa svom dokumentacijom,i racunom.Doneo sam je jednom drugaru,ali on kolko vidim ili nece da dodje po nju ili zbog cene ili zbog neceg drugog.cena optike je 330 EURA,sa optikom dajem i klik poklopce prednji i zadnji.
Svi zainteresovani nek se jave na moje kontakte
064\32-60-961
064\905-33-33
014\247-699
osoba za kontakt VLADA
 

Prilozi

  • IMG_0132.jpg
    IMG_0132.jpg
    68,1 KB · Pregleda: 49
Poslednja izmena:
Ako neko zna tehnicke podatke za opticki nisan na kojem sam procitao sledece : Logo firme i ispod natpis ZRAK, ispod toga verovatno serijski broj 8801004 a ispod svega ovoga ON - 2L.
To je sve. Zanima me ako je neko upoznat sa ovom spravicom da mi posalje osnovne karakteristike! ! Hvala!
pozdrav svima!!
 
Upravo tako! To sam i pomislio! No, stupio sam u vezu sa covekom koji je nekada radio u ZRAK-u Sarajevo, sada servisira i popravlja te optike, i rece kako je to dosta kvalitetna spravica pogotovu za to vreme kada je proizveden! Inace to je 4 x 32 , nije nesto al' nije ni za bacanje!
 
Imam jednu malu muku .

Dosao sam u posed optike KASSNAR 6 X 40 ali o njemu ne znam bas nista . Dosta je star i ocuvan , slika mu je cista i bistra . Dobar je u sumrak itd . Da ga ne hvalim bez veze , bio bi zahvalan za neku blizu informaciju ili link ka proizvodjacu jer ga ja ne nadjoh .
 
Poslednja izmena:
Imam jednu malu muku .

Dosao sam u posed optike KASNNAR 6 X 40 ali o njemu ne znam bas nista . Dosta je star i ocuvan , slika mu je cista i bistra . Dobar je u sumrak itd . Da ga ne hvalim bez veze , bio bi zahvalan za neku blizu informaciju ili link ka proizvodjacu jer ga ja ne nadjoh .

I have several Jap made scopes from the '80s, including two Tasco 2-7x32AGs, Kassnars, an ASI 4x40PA, a Beeman SS1, and a lovely Venom branded 3-9x50PA. Apart from the Tascos my favourite is an Original Mod 10 4x32 like the one sexyauburn has.:D
Kasnar was an importer that sold guns and accessories through chain stores(K-mart, I think). In checking recall notices I came across an address for them; Kassnar Imports, Inc. P.O. Box 6097 Harrisburg, Pa. 17112. They imported 22 rifles, sold as Squire Binghams, that are subject to a recall. Hopefully the address can help.
2e_1.JPG


This is a used Kassnar 4X32 scope. Fully-coated, Nitrogen filled, Image movement, Dual reticle. It has a few scratches, but still looks good, and optics are good.
 
Poslednja izmena:
Upravo tako! To sam i pomislio! No, stupio sam u vezu sa covekom koji je nekada radio u ZRAK-u Sarajevo, sada servisira i popravlja te optike, i rece kako je to dosta kvalitetna spravica pogotovu za to vreme kada je proizveden! Inace to je 4 x 32 , nije nesto al' nije ni za bacanje!

da kvalitetna oiptika ali koncanica je postavljena u sredini optike sistem 50-60 godina tako kad stelujes koncanica se pomera gore dole nije uvek u optickom centru kao kod modernih gde je koncanica postavljena kod okulara fiksno a njeno pomeranje je opticki sociva se pomeraju tockicima po visini i pravcu
 
Imam jednu malu muku .

Dosao sam u posed optike KASSNAR 6 X 40 ali o njemu ne znam bas nista . Dosta je star i ocuvan , slika mu je cista i bistra . Dobar je u sumrak itd . Da ga ne hvalim bez veze , bio bi zahvalan za neku blizu informaciju ili link ka proizvodjacu jer ga ja ne nadjoh .
imam je i ja samo 4x40 stara optika montirana na .22LR uzeo u australiji padalo se sa njom i nista nije se pomakla tacka pogodka proizvodena je u japanu ne u kini kao sada ne znam proizvodili se vise radjena je pretezno za malokalibarsko oruzje
 
Poslednja izmena:
Drage kolege lovci,evo posle nekog vremena dodjoh da se druzim opet sa vama stigao sam iz DALEKE KANADE.Zemlja velika i prostrana lovista bogata sa svim i svacim,ali da predjem na temu.

Imam na prodaju nov opticki nisam BUSHNELL TROPHY uvecanja od 3-12x56 sa crvenom tackom,optika je ganc nova,sa svom dokumentacijom,i racunom.Doneo sam je jednom drugaru,ali on kolko vidim ili nece da dodje po nju ili zbog cene ili zbog neceg drugog.cena optike je 330 EURA,sa optikom dajem i klik poklopce prednji i zadnji.
Svi zainteresovani nek se jave na moje kontakte
064\32-60-961
064\905-33-33
014\247-699
osoba za kontakt VLADA

Sine, nije ni chudo shto ti se taj lik nikad nije javio.
Cena te optike je $230 u Kanadi. Malo si preterao.
330 Evra je oko $480 CAD.
 
Probaj Bass Pro shops
http://www.basspro.com/Hunting-Optics-Scopes/_/N-1z11cyy


Obrati paznju na BSA, Nikon Buckmasters i Leupold Rifleman optiku. Mogu da se nadju za oko $200 CDN i manje u 3-9x40mm kombinaciji naravno.
Tebi i ne treba nishta jache.
Juche sam bio tamo da kupim neke komponente za punjenje municije i bash bacim oko na te BSA i Nikon optike. Za te pare sigurno necesh naci bolje. Tasco ti ne bih preporuchio jer je zaista sranj.e. Leupold Rifleman imam i super me sluzi.
Tu su do skoro imali neku promociju Burris optike 3-9x40mm i davali su nozice za karabin uz nju a cena... $269 CDN.


International orders.
http://www.basspro.com/webapp/wcs/stores/servlet/CFPage?storeId=10151&catalogId=10001&langId=-1&appID=93&sectionOwner=otherCountries&internationalPageID=30
 

Back
Top