Знам где сте били прошлог лета!?

Pa šta?

Primećen član
Poruka
541
Најновија акција ХОС,најаче обавештајне службе на овим просторима против Србије
очигледно осликава немоћ државе Србије и њену капитулацију пред непријатељем.
Карло де понте постаде највећи пријатељ Срба а Џефрика наис је открила где је била прошлог лета ...у липој њиховој,уколико се славни генерал Младић преда неће бити потребно више да се преко хрватске оптужнице дође до пресуде геноцида и у босни.
Ако се славни генерал преда и послуша савет не борисе манекена,сироти млађа динкић ће коначно да се ослободи чувања новца прикупљеног од приватизације читај пљачке у Србији ....лагано ће бити пребачени земљама и оштећенима у тим споровима.ХОС има за свог највећег непријатеља Србију и неће нас оставити ускоро на миру....ни економски,политички,привредно,војно,културно...
на све начине фунционише њихова шпијунажа и рат против Србије...
Ко о чему баба о уштипцима а ја о ХОС-у!!!!
Има ли кога у кући?ДОМАЋИНЕ !!!!!!!!!!!
КО СЕ У ОВОЈ ДРЖАВИ РАДИ ЗА хос НИЈЕ НИ ЧУДНО!
ДОМАЋИНЕ !!!!!
 
Pa šta?:
Најновија акција ХОС,најаче обавештајне службе на овим просторима против Србије
очигледно осликава немоћ државе Србије и њену капитулацију пред непријатељем.
Карло де понте постаде највећи пријатељ Срба а Џефрика наис је открила где је била прошлог лета ...у липој њиховој,уколико се славни генерал Младић преда неће бити потребно више да се преко хрватске оптужнице дође до пресуде геноцида и у босни.
Ако се славни генерал преда и послуша савет не борисе манекена,сироти млађа динкић ће коначно да се ослободи чувања новца прикупљеног од приватизације читај пљачке у Србији ....лагано ће бити пребачени земљама и оштећенима у тим споровима.ХОС има за свог највећег непријатеља Србију и неће нас оставити ускоро на миру....ни економски,политички,привредно,војно,културно...
на све начине фунционише њихова шпијунажа и рат против Србије...
Ко о чему баба о уштипцима а ја о ХОС-у!!!!
Има ли кога у кући?ДОМАЋИНЕ !!!!!!!!!!!
КО СЕ У ОВОЈ ДРЖАВИ РАДИ ЗА хос НИЈЕ НИ ЧУДНО!
ДОМАЋИНЕ !!!!!


Još je gore od ovoga nabrojanog, samo koga briga, sanjaju lepe snove,ušuškani su, stopili sa sredinom.....
Istorija se ponavlja, , "hleba i igara" ili daj svinji da jede i valja se po blatu.............
A islamske službe koje zadnjih meseci rovare po bg-u, niko ni da pomene sem mladih i ludih koji nemaju šta da izgube!
"Al opet grešan, grešno sam pevo , ranjeno srce naroda mog........"
 

Back
Top