Ruski rulet

Ginger

Domaćin
Poruka
3.229
Sinoc sam gledao prvi emisiju Ruskog ruleta.Mnogo je bolje sa novim voditeljom.Ranije je kviz izgledao kao smrtna kazna.Irfan Mensur je tako jezivo vodio kviz i bio je glup.Onaj sledeci voditelj je isto bio dosadan,ali ovaj sada shto vodi je super.
Jel josh neko gledao? :confused:
 
Nisam inace meni je taj kviz bio njesra posto su uvek delili neku sicu ...a kao reklamiraju glavna nagrada nesto mnogo kesa (ne secam ne tacno kolko) sto naravno nije niko osvoio....osim takmicar u prvoj emisiji ali to je bila ocigledna namestaljka
 
kad u deer hunteru de niro i dzon sevidz igraju ruski rulet i sevidz se ukenja i puca u vis
a kristofer voken trsne skroz u ratu i na kraju filma prosvira sebi pozak igrajuci ovu igru
ako se ovo uopste moze nazvati igrom
mislim da je kviz super i da je voditelj super i da je tv super i da su sve serije super i da su svi glumci super
 
Maca nije car! ;) i trebao bi da bude okačen :p
Irfan Mensur je bio totalni promašaj al ga je ovaj prevazišao

Maca :Da li je mmmmm mmmm mmmm bio hmmm
takmičar : hmmm... - dalje
Maca :Ko je hmm.. hmm.. m' k' s's't'v'lj'a ovha p't'nja d' m' je zn'ti
takmičar :pa valjda
Biiiiiiip sirena za istek vremena
brrr cangrrr krrr krrrr tup otvara se polje i takmičar pada
Maca : HA HA HA HA

oblačenje 0
dikcija minus 9 kako da takmičar i odgovori na pitanje?
ponašanje ni za kritiku

bilo mi je dovoljan taj minut da mi više nikad napamet nepadne da pogledam kviz a kamoli da se prijavim
ma mogu sad da pozovu i ANGELINA JOLIE i JENNIFER LOVE HEWITT sve u paru
mesto one stvari što vodi kviz ja ih više neeegleeedam
A Milan Kalinić uopšte nije bio loš

Uostalom ovo temu treba šutnuti sa foruma
ni po kom osnovu nemože biti svrstana pod "umetnost i kultura"
 
k'o da je u tom kvizu poenta sam kviz...

gledao sam kada je sanja tigrica bila gost, pitanje vredi 100evra, a glasi ko je glumio Renea u Alo alo seriji i ponudjeno Gordoon Kej i jos nesto..

A ova ce - pa ne znam, nijedno ime mi ne zvuci onako francuski
 
ne svidja mi se voditelj nikako- deluje mi kao da dolazi pijan a isfoliran zbog necega sto je umislio da jeste, a u stvari je suprotnost toga.. ko razume shvatice.... ranije sam ga vidjao u nekim emisijama u kojim je nosio suknje.
mada, kakav kviz takav i voditelj...
meni su zakon slagalica, mozda pitanja za sampiona i jos retko sta. volim brzo, efikasno i raznoliko... ovaj kviz je sve suprotno od toga (kao i sve na pinku koji ceo dan nemam).
 
polarnimeda:
ne svidja mi se voditelj nikako- deluje mi kao da dolazi pijan a isfoliran zbog necega sto je umislio da jeste, a u stvari je suprotnost toga.. ko razume shvatice.... ranije sam ga vidjao u nekim emisijama u kojim je nosio suknje.
mada, kakav kviz takav i voditelj...
meni su zakon slagalica, mozda pitanja za sampiona i jos retko sta. volim brzo, efikasno i raznoliko... ovaj kviz je sve suprotno od toga (kao i sve na pinku koji ceo dan nemam).
Slažem se sa tobom a Ben_Adam-ovu poruku bi dopunio konstatacijom da puno kasne sa otkupljivanjem tih kvizova
dok i stignu na naše kanale u zemljama u okruženju su ti kvizovi već izgustirani
tako da izraz eksluzivnu u njihovoj najavi nikako nije na mestu
:shock: :confused: :-? :???: :-( :sad:
 

Back
Top