Za muško društvo

inspirion

Iskusan
Poruka
5.667
U poslednje vreme sam primetio da su devojke u Beogradu agresivne. Startuju i prilaze kao sumanute (valjda leto krenulo). Jednostavno ima ih više u BG,ali me zanimaju "posledice" toga...

Interesuje me kako iskorištavate takve situacije i da li se borite da ne prevarite devojku ili varate opušteno? Naravno ako ste solo
 
otkacena slavonka:
a ja mislila ti sretan i zadovoljan....tko bi rekao..tebe covjek ne moze da uhvati ni za glavu ni za rep

Srecan i zadovoljan?
Zasto?
Kao srecno ozenjenog coveka takve stvari mogu samo da mi smetaju, iz vise razloga

1. Gde ste bile moje mile ;) dok sam bio slobodan :)
2. Zasto su zenke;) u vreme"moje mladosti" bile konzervativnije
3. Stvarno neprijatna situacija...sedis sa drustvom i oskudno odeveno zensko ti seda u krila i grli u sred kafica koji prima 500 ljudi. Em te drustvo zayebava sto je odbijas em ostaje bojazan da je to neko mogao da vidi ko ce preneti lepsoj polovini ali sa dosta fila...

Ukratko, sta ima covek od toga ako je ozenjen i cvrsto resen da zivi monogamski?
 
Aleksa76:
Srecan i zadovoljan?
Zasto?
Kao srecno ozenjenog coveka takve stvari mogu samo da mi smetaju, iz vise razloga

1. Gde ste bile moje mile ;) dok sam bio slobodan :)
2. Zasto su zenke;) u vreme"moje mladosti" bile konzervativnije
3. Stvarno neprijatna situacija...sedis sa drustvom i oskudno odeveno zensko ti seda u krila i grli u sred kafica koji prima 500 ljudi. Em te drustvo zayebava sto je odbijas em ostaje bojazan da je to neko mogao da vidi ko ce preneti lepsoj polovini ali sa dosta fila...

Ukratko, sta ima covek od toga ako je ozenjen i cvrsto resen da zivi monogamski?

mozda da mu se onako malo podigne ego ???? apetit potrazis vani a jedes kod kuce...tako nekako cini mi se...i ne glumi da ti smeta majke ti...pa nismo od jucer... ;-)
 
otkacena slavonka:
mozda da mu se onako malo podigne ego ???? apetit potrazis vani a jedes kod kuce...tako nekako cini mi se...i ne glumi da ti smeta majke ti...pa nismo od jucer... ;-)

Podizanje ega...hmmm
Daleko od toga da ti ne prija egu ako se zagleda neko poprilicno lepo celjade u tebe ;)
A da mi sada egu prija sto se neka devojcica sumnjivog morala i sa viskom alkohola u krvi zaledi i sedne u krilo...pih... ;)
 
jao vratio se inspirion...to je neki znak!...i rastaman pocheo ovde da postuje to ide ciklichno...

ne znam u chachq su maloumne srednjevekovne tuke (u obe shake im se pose.rem)...e u kragujevcu je taj fazon skroz su pristupachne i opushtene ok nije da ti uskachu u krila al u poredjenju...ma ne znam ja sam ruzhan mene niko netje!...mada mozhda ako smrsham i krenem u teretanu !...al netju u inat...yebo sam neke i nije mi bio gusht i to se ponavlja pomalo sam frustriran sad teram sebe josh vishe a ne znam...mada mi se svidela neka s nekog cheta pomalo sam srushio svoje principe mada mozhda pravila postoje da bi ih krshili isto i principi???...ja imam principe lenjosti to je neki moj drugar definisao...tj prepoznao...

its memories thaaaat im stealing but youre innocent wheeen u dreeeeeam
 
Ah da... juce sam na sred Kneza oterao Pamelu u PM... stvarno je bila dosadna. A pre dve nedelje sam je sreo u Novom Sadu, nije cak htela ni da se javi.
Ne znam kuda ide ovaj svet... devojke su stvarno postale odvratno agresivne.
 
Bio u BGD samo jedanput išao posjetu bratu, drukcije malo prevelik grad za mene. Pa sedimo u nekom kaficu u gradu i gledaju me neke ribe, ali me nisu startovale, mislim da im je bilo nezgodno. Necu ni ja da idem do njih, kada nisam nishta popio he he, i to josh u nekom kaficu pa ne znam ni ribe.
Mislim da to vise pali kada je kakva zurka ili neshto ali ovako usred belog dana josh se mi nije dogodilo, e da barem imam vasu srechu!
 
Aleksa76:
Srecan i zadovoljan?
Zasto?
Kao srecno ozenjenog coveka takve stvari mogu samo da mi smetaju, iz vise razloga

1. Gde ste bile moje mile ;) dok sam bio slobodan :)
2. Zasto su zenke;) u vreme"moje mladosti" bile konzervativnije
3. Stvarno neprijatna situacija...sedis sa drustvom i oskudno odeveno zensko ti seda u krila i grli u sred kafica koji prima 500 ljudi. Em te drustvo zayebava sto je odbijas em ostaje bojazan da je to neko mogao da vidi ko ce preneti lepsoj polovini ali sa dosta fila...

Ukratko, sta ima covek od toga ako je ozenjen i cvrsto resen da zivi monogamski?

hahahahha......to ti se desilo... :shock: majn got...svasta... :roll: :roll: :roll: Koji si ti lik.....wauuuu... :oops: :lol: :lol: :lol: ;)
 
ej meni je muka od mushko zhenskih pricha...
ne znam ja sam kod sebe porimetila neku agresivnost kakva ranije nije postojala i to mi se ne svidja...doduse umem da budem i povucena jako i dalje

MA COVEK SHARTO RESHI DA ZIVI MONOGAMSKI ALI ZATO I DALJE GLEDA GOLA DUPETA..to znachi da je supruga smarachica...i sad mesto da nastavi dalje da bude takva ona ce da se cima da ne bude ili bolje da bude takva pa ko mu kriv
 
MA COVEK SHARTO RESHI DA ZIVI MONOGAMSKI ALI ZATO I DALJE GLEDA GOLA DUPETA.
To ne znači da je supruga smaračica, već da golih dupeta ima previše i hteo ti da gledaš u ista ili ne, moraš jer samo sevaju.
Gomilu puta sam bio nemi svedok koliko su današnje devojke otvorenije i slobodnije nego pre samo 10 godina, što dokazuju svojim nemoralnim ponašanjem na javnim mestima, bezobzirnim opijanjem i odvođenjem u hitnu pomoć usled opijenosti...
Kako će takva devojka sutra da bude uzorna supruga i majka deci kad se tako sad ponaša? Možda i hoće ako se na vreme dozove pameti...

Aleksa, u potpunosti te podržavam i delim tvoje mišljenje.
Pozz.
 

Back
Top