IDOL ili SUPER NOVA MUSIC TALENTS

neven:
pa cim je kopija....... :roll:

ma idol je dobra emisija samo sto se meni ne svidja kako je kod nas odradjen,ako je neko gledao izbor za svetskog idola video je kako bi to trebalo da izgleda :?

Prvo svetski idol je ipak svetski, zato tako i izgleda. Drugo, kod nas jos nije ni pocelo takmicenje prvih deset. A onda, nemamo mi ni para da pustamo vatromet i lepimo slike finalista po autobusima!

P.S. Svetski idol mi se uopste nije dopao. Mislim da su nasim uglavnom mnogo bolji pavaci, a tek ziri!
 
Emisija SUPER NOVA MUSIC TALENTS SHOWS je strava izbor koji je u novembru i decembru bio emitovan na TVNOV@ (jedina hrvatska privatna TV). Pobedio je tip Rafael (Rafo) koji je pravi showmen, a u finale su se bili plasirala i Nera Stipičević, Natali Dizdar i Saša Lozar. Svi su strava pevači...

OBN je po licenci od NOVE TV preuzeo ovaj izbor, ali nije bio ni nalik originalu...
 
Xena 977:
Emisija SUPER NOVA MUSIC TALENTS SHOWS je strava izbor koji je u novembru i decembru bio emitovan na TVNOV@ (jedina hrvatska privatna TV). Pobedio je tip Rafael (Rafo) koji je pravi showmen, a u finale su se bili plasirala i Nera Stipičević, Natali Dizdar i Saša Lozar. Svi su strava pevači...

OBN je po licenci od NOVE TV preuzeo ovaj izbor, ali nije bio ni nalik originalu...
Da, a nov@ tv je toliko popularna u Hrvatskoj kao kod nas Tv Pink (vazi za kic televiziju)!!!
 

Back
Top