IDEJE ZA PRIVATAN BIZNIS :)

proka

Legenda
Poruka
57.100
evo prilike da predlozite svojim nezaposlenim kolegama sa foruma kako da pocnu sopstveni posao/biznis :

moj predlog je : Servis za raskidanje ljubavnih veza

vas zadatak je da "ostavljenim osobama" lično saopštite da je njihov bivši partner (ili partnerka) odlučio da stavi tačku na njihovu vezu. "Zadužen sam da vam saopštim da je svemu došao kraj"

za tu uslugu naplaćujete recimo 50 evra:)

postoji mogucnost i dodatne zarade: svojim klijentima kao uslugu nudite i da u njihovo ime od ostavljene osobe tražite vraćanje njihovih stvari. Uslov je recimo, da sve može da stane u samo jedan kofer. Takođe nudite i specijalne kurseve za one koji žele da svom partneru ili partnerki lično saopšte da žele da prekinu vezu. Kurseve naplaćujete, recimo 70 evra na sat.

ideja na osnovu clanka u blicu :):)
 
Na lizing uzmeš šleper i izvoziš pesak sa Dunava u Saudijsku Arabiju i tamo ga prodaješ kao prvoklasni,a u puvratku uzmeš od njih maglu i transportuješ je u London.Usput staneš sa strane na auto putu kroz Bugarsku i pitaš uslužne devojke za savet o biznisu!
 
postoji mogucnost i dodatne zarade: svojim klijentima kao uslugu nudite:

да ми се плати да тешим остављене причањем тужних прича те да им припремим коноп за бешење...?
 
:)

nasi se loze na to !
Posto je bilo okupljanje Yugoslovena ! Pevao Luis koji je uzeo 300 dhs po glavi !
4,7 dhs = 1 evro ! ( mada je malo vise poslednjih dana )

Mislim da bi prasetina ovde dobro dosla kao, iako je ilegala a na tome se dobro zaradi :lol:

Bar da se zaradi na nasima

Peska odavde ima - ko hoce da ima u kolekciji Dubai pesak, neka se javi

call : +971050. . . .;)

a da. . . setih se jos neceg. . .

Posto je ovde HIT biti beo i zato se ne izlaze suncu ako imamo neke preparate kod nas za izbeljivanje koze neka neko javi pa da distribuiramo !
( posto kod nas streme ka tome da budes sto crnji to bolje - ovde je kontra )
Plasticne hirurgije na svakom cosku i ja sam zivi primer da sam to video na grudima mladim i jedrim :) 8-) nekih kastemerki :lol:
eto - pitajte Bozen ako ima neke alge pa da je zastupam, posto se magla i ovde izgleda dobro prodaje ;)

Video sam nasu VODA VODU !!! Tako da i neku drugu da im ponudimo bilo bi dobro jel se to ovde loce uvek i pije najvise bilo gde !
Treba ih samo naviknuti i dobro prezentovati to ovde, ostalo je . . . banja

Ako neko cuje ovo, neka uradi nesto . . . . da iskoristim to sto sam ovde!;)
Ili neki kadrovi iz Dubaje za turisticke atrakcije i ponude nasima koji bi da dodju ovamo

Ideja pin Q samo treba realizacija

Hemi call me !8-) :D ;)
 
nesons:
:)

nasi se loze na to !
Posto je bilo okupljanje Yugoslovena ! Pevao Luis koji je uzeo 300 dhs po glavi !
4,7 dhs = 1 evro ! ( mada je malo vise poslednjih dana )

Mislim da bi prasetina ovde dobro dosla kao, iako je ilegala a na tome se dobro zaradi :lol:

Bar da se zaradi na nasima

Peska odavde ima - ko hoce da ima u kolekciji Dubai pesak, neka se javi

call : +971050. . . .;)

a da. . . setih se jos neceg. . .

Posto je ovde HIT biti beo i zato se ne izlaze suncu ako imamo neke preparate kod nas za izbeljivanje koze neka neko javi pa da distribuiramo !
( posto kod nas streme ka tome da budes sto crnji to bolje - ovde je kontra )
Plasticne hirurgije na svakom cosku i ja sam zivi primer da sam to video na grudima mladim i jedrim :) 8-) nekih kastemerki :lol:
eto - pitajte Bozen ako ima neke alge pa da je zastupam, posto se magla i ovde izgleda dobro prodaje ;)

Video sam nasu VODA VODU !!! Tako da i neku drugu da im ponudimo bilo bi dobro jel se to ovde loce uvek i pije najvise bilo gde !
Treba ih samo naviknuti i dobro prezentovati to ovde, ostalo je . . . banja

Ako neko cuje ovo, neka uradi nesto . . . . da iskoristim to sto sam ovde!;)
Ili neki kadrovi iz Dubaje za turisticke atrakcije i ponude nasima koji bi da dodju ovamo

Ideja pin Q samo treba realizacija

Hemi call me !8-) :D ;)




Spremio sam varikinu za izbeljivanje...
spremio sam pun frizider grumena zemlje *( da rodna gruda bude sveza )


brinem se malo oko transporta ali mislim da ce sve da bude ok
 
ovako se brani "privatan biznis" ???????
http://www.dnevnik.co.yu/modules.php?name=News&file=article&sid=23042

Polomićemo sve u gradu, al’ aute ne damo

Ukoliko Gradske vlasti donesu odluku o uklanjanju nelegalnih taksija, kao i onih iz drugih opština koji se bave linijskim prevozom putnika, taksisti će napraviti nerede u gradu. Ovo je juče u razgovoru sa ekipom „Dnevnika“ izjavio jedan od taksista koji se bavi linijskim prevozom do Rume, Zoran Mijolić iz Vrdnika. - Kada se sastanu svi taksisti, razbijaćemo izloge, ulice... biće svega. Nemamo drugo rešenje. Plaćamo porez i sve dažbine državi, a auto mi mogu uzeti samo ako me pre toga ubiju. Od toga živimo. Biće mrtvih ako pokušaju da nam zabrane da radimo - izjavio je besno Mijolić, dok su se njegove kolege okupljale, dovikujući da nemaju od čega da žive, da bi država prvo trebalo da im obezbedi mogućnost da zarade novac, pa tek onda da ih sklanjaju.
 
Taksisti su najnekulturniji likovi !
Čuj razbiće izloge...pa to ni navijačima ne polazi više za rukom, kada se pojave prepametni likovi u onim oklopima i sa natpisom ŽANDARMERIJA svima puls splane i adrenalin se raziđe...

Čuj taksisti će napraviti lom ...
Uosatlom ne kaže se džabe : DA SI PAMETNIJI NE BI BIO VOZAČ
 

Back
Top