Problem sa misem!

DrEvil

Početnik
Poruka
9
Problem je sledeci.Desi mi se da se mis zablokira u toku rada na racunaru ili u toku igre.
Kada ga izvadim iz racunara i ponovo ukljucim on proradi.
Inace, mis je klasicni opticki Genius PS2, kupljen je pre otprilike godinu dana.

U cemu je problem?
 
ocisti Windovs od virusa ... ima virusa koji prave takve probleme...

Ma odradi swe sto smo ti dosada rekli ukljucujuci i mene naravno i nacices uz malo logickog razmisljanja u cemu je problem i kako da ti problem nestane!!!
 
DrEvil:
Problem je sledeci.Desi mi se da se mis zablokira u toku rada na racunaru ili u toku igre.
Kada ga izvadim iz racunara i ponovo ukljucim on proradi.
Inace, mis je klasicni opticki Genius PS2, kupljen je pre otprilike godinu dana.

U cemu je problem?
Ovako ja sam imao nešto slično ovome , najverovatnije je laser na optici krenuo da crkava , kada ti zablokira miš načešće se laser potpuno ugasi , proveri ako jeste znači da je vreme za novog miš-a. :( , jednostavno za 300 do 400 dinara koliko košta drugi miš ne vredi te zaebancije oko njega , ionako je životni vek novijih miševa (jeftinih) oko godinu dana , što znači da si tu .
 
rema:
...i bude recimo port ko sto se meni desio i on bacio 5 eura i ima dva misa a port nema - tojest ne radi mu dobro i sta je uradio ???

Pa jednostavno nek kupi misha koji se prikljucuje na USB.....

rema:
5 e = 400 din = koliko piva ? ;)

Zavisi gde ih pijesh mada cesh najvishe dobiti ispred prodavnice a najmanje u diskoteci... :)
Shto nisi pitao koliko je to unuchica pelinkovca ili druge zestine ? ;)
5 € = 400 din = pola flashe Viljamovke Takovo ;)

Zlaja87:
Sklizne nam jednostavno ;)
Ima jedna poslovica: "Ako vam ide previshe lako, pogledajte bolje mozda vam ide nizbrdo" ;)
 
DrEvil:
Problem je sledeci.Desi mi se da se mis zablokira u toku rada na racunaru ili u toku igre.
Kada ga izvadim iz racunara i ponovo ukljucim on proradi.
Inace, mis je klasicni opticki Genius PS2, kupljen je pre otprilike godinu dana.

U cemu je problem?

Isto se desava, imam 2 os-a na dve particije, kupljen i novi mis i isto se desava pa kada restartujem (2 puta) odledi se, inace stoji na sred ekrana??
 

Back
Top