gubite li vreme???

hello_world

Ističe se
Poruka
2.714
shta znachi gubiti vreme

da li je gubljenje vremena kad krstarish

da li je gubljenje vremena kad radish posao koji te muchi

u stvari cini mi se da je gubljenje vremena kad ga ne trosis za neki cilj??

da li uopste moze da se gubi vreme

koga to da upitam

kako ovo da postavim a da vi odgovorite? :evil:

shta uopste pitam
 
Sve je gubljenje vremena kad se covek ne bavi onim sto voli u okviru posla i porodice ali zivot cine male stvari zar ne.u svemu treba naci bar neku satisfakciju da ne bi postali masine koje slepo izvrsavaju svaki zadatak.Priznacete nije zabavno biti masina? :cry:
 
Aaaaahhhhhh....gubim kosu.....

generacije.jpg


...da sprecite....a mozda i izlijecite...


Aaaaaahhhhhh....gubim vrijeme....

logo.gif


...da ga izgubite malo vise...
 
e jesmo li prichali na tu temu?....mislim da sam stigao do super odgovora to jest ne mozhesh gubiti vreme...vreme svakako gubish a ako ga troshish na stvari koje tebi prijaju i koje reeeecimo volish da radish kako je to gubljenje???...mozhda je nekom ko posmatra sa strane i poredi sa svojim zhivotom i slikom idealnog zhivota koji nam se nudi...al ovako sam za sebe ne gubim vreme nikad
 
Alians:
Sve je gubljenje vremena kad se covek ne bavi onim sto voli u okviru posla i porodice ali zivot cine male stvari zar ne.u svemu treba naci bar neku satisfakciju da ne bi postali masine koje slepo izvrsavaju svaki zadatak.Priznacete nije zabavno biti masina? :cry:

ali zasto se time bavi ako ne voli?
sta ga tera?
hm...verovatno smo manje vise svi masine
meni nekad bas prija da budem masina koja izvrsava svaki zadatak...cak mi se cini da su mi granice prilicno nisko???
 
AntunTun:
e jesmo li prichali na tu temu?....mislim da sam stigao do super odgovora to jest ne mozhesh gubiti vreme...vreme svakako gubish a ako ga troshish na stvari koje tebi prijaju i koje reeeecimo volish da radish kako je to gubljenje???...mozhda je nekom ko posmatra sa strane i poredi sa svojim zhivotom i slikom idealnog zhivota koji nam se nudi...al ovako sam za sebe ne gubim vreme nikad

mi ili ovde...moguce
da kao slazhem se...ali mozda gubim vreme kada sam izmedju dve odluke i onda se vrtim u mestu to je muchenje...tipa razmishljam nekog da pozovem i onda da li da zovem ili ne zovem pa okrenem 6 brojeva a 7. nikako i tako pet puta pa se gubim kao ****** sta sad da radim u ******* ako pozovem mislim svasta se vec prica i tako....znaci ili pozovi ili nemoj valjda je to gubljenje vremena jer se nerviras pa gubish i zivce i zube...
imam alibi da pishem javno a ne tebi lichno! hbehehehe
ne znam nezgodno je kad nemash neko tezishte i onda se ravnas prema njemu meni se cini da ga trenutno nemam plasim se jer su se pojavila mnoga negativna osecanja a ranije sam ih kontrolisala...
 
ok...takva sam kakva sam a vi se slobodno kreshite

recimo odgovorom antunu sam izgubila ulogu voditelja ovde jer sam se skoncentrisala na lichno a to je opet uticaj XXXXX poshto se s njim najvishe vidjam i sad sam ponizna glupacha sto bas nije zanimljivo.... i smaram

ono sta ja bulaznim najradije bih da se obesim ne pijem psihostabilizans namerno moguce da sam se tu preshla!!!! ajd da ga pijem opet ili shta?

aaa moram da vezbam da budem vesela a tako mi se svidja shto sam pacenik...i promasila sam temu ali mislim.... :oops:
 

Back
Top