Mali (veliki) problem...

ludak81

Početnik
Poruka
13
E ovako,
vidjao sam se sa jednom malom, 89. god i sve je bilo extra. Ali bas sve, e sada, ona se bas jako primila na mene ali ja ne znam sta da radim. Necu da je povredim a nisam siguran da li bih bio sa njom zbog razlike u godinama...

Sta mislite......... :confused:
 
Ona je '89.-to godiste, a ti 81.?
Znaci, ona ima 18 godina.
Znas sta, sve zavisi od obostrane zrelosti!
Ja sam sa 19 . imala tipa 8 godina starijeg i to je potrajalo cetiri godine....ma, u svakom slucaju, ako ti se bas mnogo dopada, neces pobeci od sebe, a ni od nje! :)
 
Vidim, "lepo" ti svi pomažu ... :wink:

Ako su samo godine u pitanju - ja ne vidim problem. Ako je nešto drugo ... Razmisli sam, ali samo da znaš da nije vredno rizikovati odnos za kvalitetnom osobom (samo) zbog razlike u godinama. ... ili je možda "bolja" neka manje kvalitetna, i koja ti se manje dopada, a tvojih godina ... ? :roll: (ako je tako kako kažeš).
 
Fora je u tome sto smo se mi vidjali...hm, vidjali (pre bi to nazvao sex varijantom) i odna se nesto razisli i ona je u medjuvremenu nasla momka. Posle smo se opet videli i bili zajedno i svasta mi je napricala. Uglavnom, taj lik je prema njoj bio 100 puta bolji od mene itd. ali ona nece njega nego mene, pa smo se opet spandjali i ona je njega sutnula i sada ocekuje od mene da budem extra dobar...ma konfuzija 8)
 
ludak81:
Jbg, ja se uvek oko tih stvari dvoumim jer ne zelim da neko bude povredjen . Dvaput meri, jednom seci :)
Prijatelju ona je zbog Tebe napustila momka koji je bio 100 x bolji od Tebe iTi se dvoumish da je ne povredish?Pa ako je sad ne skontash onda si je povredio...!I ako si tako osecajan-onda budi ovaj put bolji prema njoj od njega...!A lepo Ti neko reche-godine?pa ona ima 18,ili ce skoro,a razlika od 8 godina i nije extra velika...ja pre mislim da Ti ne bi josh da se vezujesh tj.josh bi da terash kera,nego shto necesh nju da povredish...
+1 glas na listu PRIVODI TO :twisted:
 
sevilja:
Godine nisu bitne!
e sad.. ne romantizujmo stvari...


sha posle petnaes godina.... choveku se sedi kutji... njojzi bi se izashlo... njega bole kolena.... ona nervozna... deca ispashtaju.... (Won't Somebody Please Think Of The Children?)..

moj savet... budi s njom..neko vreme.... posvadjatjete se....i gotovo....
 
idol...:
e sad.. ne romantizujmo stvari...


sha posle petnaes godina.... choveku se sedi kutji... njojzi bi se izashlo... njega bole kolena.... ona nervozna... deca ispashtaju.... (Won't Somebody Please Think Of The Children?)..

moj savet... budi s njom..neko vreme.... posvadjatjete se....i gotovo....
Hej priejtelju razlika je 8 godina ne 18!Kod mojih matoraca je ta razlika i vec -11 pa opet sve to shtima...Eh to je tuga nas ljudi-zelimo neshto, akd to neshto i dobijemo-onda trazimo izgovore da to neshto prodje pored nas i da osatenmo da lezimo dole...
@ludak 81:shta bi rekao da chuejsh ovo-upoznao sam ovde par devojaka,jedna koja deloval o nako OK me ispaila,druga koja isto bi romantichna dusha isto(i to bez nekog razloga),a treca koja mi po karakteru pa i fizichki skroz odgovara,ima...ma ne smem da kazem koliko godina...i u velikoj sam dilemi,vecoj nego Ti veruj mi...P.C.Ti NEMASH dilemu...URADI TO!
 

Back
Top