Loshi odnosi posle...

Maslachak:
...al` si se raspomamio... sve ce biti u redu. iskuliraj.

@tema
vrlo je bitno nakon raskida bilo koje vrste ispasti dobar chovek. onda nema uznemiravanja.

Ma jok, samo mi je muka da vishe gledam teme koje su iste kao ona moronska pitanja za dr. love po chasopisima tipa "Ako gurnem motku u *upe, da li cu da zatrudnim?"
 
Ma mozesh ti da budesh dobar chovek koliko zelish, ali ako je neko kreten, bio je kreten i pre tebe i posle tebe...

Meni je jednom doshla na gajbu i smarala, dok je nova devojka bila tu...Neprijatna situacija bez potrebe...Da ne detaljishem...
 
Uvek se da nekako osetiti na kraju, ko ce kako da se ponasa posle. Koliko je zreo i fer u vugla itd... Prema tome se postavis, ako ima i najmanjih naznaka da ce bilo kakav dalji kontakt biti nategnut... da se sad izljubimo i cao, zdravo, najbolje da se vise ne vidimo. A ja licno sam tu nekako ko zivotinja, miran sam i cool, dok god se ne osetim ocigledno ugrozeno... tj, ne volim da mi nesto stoji na putu. Ako ta bivsa odluci da mi bude to nesto na putu, onda jbga, ako nece sama da se skloni i ne razume stvar, uvek ima nacina da se objasni.
 
ne slazem se...zavisi u kakvim okolnostima se zavrsi veza...ako nekom pricas mesecima , obrati paznju mlada damo na kojekakve situacije,,a ona ti kaze ma ti si lud,,i tako to....pa posle kad se desi sve to sto si pricao...a ona ti kaze pa ****** sta da radis to ti je zivot ili tako neki glup odgovor...naravno da ces se ti malo naljutiti ako si musko...pa zato jedna od takvih sada zivi u nekim vukojebinama i dan danas ima strah samo od imena a da ne pricamo drugo....sve po zasluzi...
 

Back
Top