Dnevne novine

Cru

Veoma poznat
Poruka
10.403
Da li citate dnevne novine i koje?

od pre par meseci sam pocela da citam dnevne novine..
problem je u tome sto nikako da izaberem one koje mi odgovaraju...
svaki put kupim druge (ili prve.. sve u svemu vrtim se oko tri naslova: blic, politika, vecernje novosti)
nisam stranacki opredeljena, interesuju me dnevna desavanja (u gradu, drzavi, svetu) u sto objektivnijem obliku..
ne volim BOMBasticne naslove.. izuzetno me iritiraju..
sasvim lepo citam i cirilicu i latinicu ;)
 
Čitam redovno, tuđe. :lol:
Da li si pogledala nove, Правда?
A idealno bi bilo svakoga dana pročitati ove koje si navela, plus Glas javnosti, Kurir, Danas, Revija 92... Ako hoćeš objektivnost... E, da, i 24 časa.
 
Novosti..Pre sam chitao blic, pa su pocheli da smaraju, Glas isto...Politika mi je uvek bila prevelika, a i imam odredjenu odbojnost prema istim josh iz vremena dragog nam...Lichno bih streljao svakoga ko na trafici trazi Kurir...Ove 24h su krsh nevidjeni, al' se loze dileje zato shto su dzabana...
Ja bih nekako stochio B92 u novine...
 
ponja54:
Zona sumraka i Trece oko... najbolje novine ikada :P :P :P
:lol: :lol: :lol: I one ...Banjalučke neke, valjda, formata tabloida, prepune svežih i istinitih, narafski, pikanterija - 'šta se radi na Estradi'! :p
U stvari, ... kada JA kupujem novine, primetila sam da su to obično Novosti. Uglavnom. Petkom obavezno Politika, zbog TV-programa. :mrgreen:
 
Dok nisam upoznao par osoba iz dnevnog lista Danas smatrao sam taj list najkvalitetnijim. No, od tada ga izbegavam, iako i dalje tvrdim da ima kvalitetnije tekstove od drugih dnevnih listova. Posle Danas-a je verovatno Blic, a sve ostalo je loshe. Medju njima su manje lose Politika i Vecernje novosti.

Press, Pravda i Kurir - najgore dno. Eventualno kao toalet papir mogu da posluzhe pametnom choveku.
 
'Danas' sam citala u 'ono' vreme... ne znam kakav je sad..

'Pravdu' sam uzela u ruke.. i posle
dva minuta je ispustila.. zauvek...

citanje novina je kao.. kult..
naravno da mogu da ih citam na netu..
al' nije to to ..
 
...ja sam volela da chitam nacional.... vr`. :lol:... omiljena mi je bila "devojka sa 9te strane". tu su cure iz bg-a, slale niz svojih fotki - od malo obuchenih do golog. i sad se nasmejem kad se setim "mesarke sa dorcola".... :)
kad su ih ukinuli, htela sam da shtrajkujem ispred skupshtine. :)
 
Ja citam, one 24h, ali ne zato sto su dobre, nego zato sto su dzabe. Ne Dzabe, nego dzab-dzabe........ I to u glavnom na pauzi izmedju predavanja. Ali opet, ne zato sto me zanima da li Dzastin Timberlejk cacka nos, nego opet zato sto mi je trulo da ucim i na pauzama........Eto.
 

Back
Top