Ako nekoga zaista volish, pusticesh ga...

rastamann

Poznat
Poruka
7.898
Koliko verujete u tako neshto?
Da li se borite i posle raskida za onu/onoga koje volite?
Nemam pojma, meni to nikada nije radilo posao...Mozda je i glupo sa moje strane i verovatno jeste, ali uvek mi je kraj bio kraj one sekunde kada ona to pozeli... Bez daljeg smaranja... Nikada nisam imao snage a ni volje da ubedjujem nekoga u neshto, ma koliko to "neshto" imalo smisla...
 
Zavisi. U vecini slucajeva kraj je kraj..nema reprize..nema dalje..ali u nekim slucajevima je opravdano pokusati ponovo..
Jednom sam se borila posle raskida kao lavica i pokajala bih se da nisam ..jer znala sam da nismo osetili kraj..bila sam kriva i osecala sam potrebu da se ispravim i zelju za jos..
U nacelu ne, ne bih jurila nikog, to nije moj stil..ali da pokusala bih opet ako mi je stalo, ako procenim da vredi..
U vecini slucajeva kad je puklo - puklo je, mada postoje i izuzeci..stvar licne procene i osecanja..
 
rastamann:
Ahahahah...To im kazi, a ti si raskidala jedno 300 puta sa istim dechkom...Mekekek

Ajde rasto poshto si poceo da se ciganishesh vidim...pricaj nam malo o tvojoj nesrecnoj ljubavi...Verujem da bi ljudi voleli da cuju kako je izgledao ljubavni zivot nasheg administratora...
Josh bi mogla da se ubacim i da malo nafilujem pricu cisto iz reklamnih interesa. Bez obzira shto delovi te price ne bi imali veze sa zivotom.. :) Jel moze?
Uvek su najzanimljivije priche za narod bile one iz kojih se izvlachi odredjena pouka...a kad krene da se preprichava sa kolena na koleno...Isprlja se...Ali nema veze...Bitno je da ljudi uche iz tudjih iskustava...
 
Ja sam po tom pitanju jako nepravedna. Za mene vazi ne netreba, a on mora da radi obrnuto. A ako muskarac ima taj stav da je on neko nezno voce koje ja treba da osvajam onda mi pada u ocima totalno. ne znam kako mislis da imas pored sebe zenstveno i nezno stvorenje ako ona treba da se lomi i tebi kupuje cvece???? Potpuni haos je nastao ovih dana i muskarci su postali jaaako feminizirani ne samo u fiz smislu. Gde je upravo to volim te i hocu da se oko tebe bas potrudim??? I zanimljiv mi je ovaj detalj: "gotovo je onog trenutka kad ona to kaze" :lol: :lol: :roll: O zemljo Srbijo!!! 8)
 
Butterflies And Hurricane:
Ajde rasto poshto si poceo da se ciganishesh vidim...pricaj nam malo o tvojoj nesrecnoj ljubavi...Verujem da bi ljudi voleli da cuju kako je izgledao ljubavni zivot nasheg administratora...
Josh bi mogla da se ubacim i da malo nafilujem pricu cisto iz reklamnih interesa. Bez obzira shto delovi te price ne bi imali veze sa zivotom.. :) Jel moze?
Uvek su najzanimljivije priche za narod bile one iz kojih se izvlachi odredjena pouka...a kad krene da se preprichava sa kolena na koleno...Isprlja se...Ali nema veze...Bitno je da ljudi uche iz tudjih iskustava...

Ahahahah...Nemoj biti smeshna, pls...Razgoropadish se chim izleti bilo shta usmereno ka tebi...Opusti se malo...
 
rastamann:
Koliko verujete u tako neshto?
Da li se borite i posle raskida za onu/onoga koje volite?
Nemam pojma, meni to nikada nije radilo posao...Mozda je i glupo sa moje strane i verovatno jeste, ali uvek mi je kraj bio kraj one sekunde kada ona to pozeli... Bez daljeg smaranja... Nikada nisam imao snage a ni volje da ubedjujem nekoga u neshto, ma koliko to "neshto" imalo smisla...

Ma nemaš ti šta molit, kumit, uvjeravat, preklinjat...samo toneš još niže u njenim očima...yebi ga pojedeš go.vno i idemo dalje... 8)
 

Back
Top