Rano jutro...

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
Da li je stvarno vecini zena toliki problem taj jutarnji sex? Sta je tacno u pitanju, u cemu je razlika izmedju muskog i zenskog uzivanja u zornjaku? Stvarno, par puta vec, probudimo se ujutru zajedno, meni ludak skace, 'oce da explodira... Osmeh na njenom licu, mazi se, ma sve super, ali sex - nula! Vidi se da ne uziva! Jbiga... Ima li leka tome? :evil: :|
 
Pa, ne znam šta da ti kažem... U braku sam 14 godina, i još smo se 3 godine zabavljali, i do sada mogu da nabrojim 3 zornjaka za sve ove godine. A nije da nismo aktivni. Ne mogu ujutru ni da govorim prvih sat vremena, a ne nešto drugo... A najgora varijanta mi je kad me PROBUDI na primer u subotu u 8h zbog toga, a ZNA da u tim uslovima ni pod razno nema šanse... Onda poludim! Najneverovatnije je što i dalje, bez obzira na sve ove godine, on još uvek pokušava, i ja kapiram da bi mu to značilo, ali se ne mogu naterati... Nemam objašnjenja, ali znam dosta žena koje sa svojim partnerima imaju istu priču...
 
Zex:
Da li je stvarno vecini zena toliki problem taj jutarnji sex? Sta je tacno u pitanju, u cemu je razlika izmedju muskog i zenskog uzivanja u zornjaku? Stvarno, par puta vec, probudimo se ujutru zajedno, meni ludak skace, 'oce da explodira... Osmeh na njenom licu, mazi se, ma sve super, ali sex - nula! Vidi se da ne uziva! Jbiga... Ima li leka tome? :evil: :|


Nije za generalizovanje .. ali ako devojka nije jutarnji tip tj. ne uživa u jutru i teško se budi, džaba ti sve ... sex nije na šta prvo pomisli.
 
rastamann:
Vama ne smrdi iz usta chim otvorite ochi?
Maybe it's just me...

Ma bre kada volish nekog ...volish i njegov jutarnji opojni zadah iz usta....Zar nismo apsolvirali takvu vrstu ljubavi na temi o prdezima? Ipak je to odredjena vrsta dubine odnosa... :lol:
 
Butterflies And Hurricane:
Ma bre kada volish nekog ...volish i njegov jutarnji opojni zadah iz usta....Zar nismo apsolvirali takvu vrstu ljubavi na temi o prdezima? Ipak je to odredjena vrsta dubine odnosa... :lol:

Ma pali me bre tog zanosa...Zanesi se prvo do kupatila, pa onda...

Btw, to nema veze sa pranjem zuba...
 
rastamann:
Ma pali me bre tog zanosa...Zanesi se prvo do kupatila, pa onda...

Btw, to nema veze sa pranjem zuba...

Najbolje je kada u zaru zajebancije odvalish takvu nesnosnu glupost... :roll:
Shta da ti kazem...Sem da ako zaista imash problem sveukupnog smrada, odesh i istushirah se pre leganja u krevet sa nekim... :shock:
 

Back
Top