muska guza

Banovani

Aktivan član
Poruka
1.559
Zene se loze na musku guzu, kad god se okrenu za nekim momkom prvo sto pogledaju je zadnjica. E sada ima li to veze sa nekim ispitivanjem, nesvesnim kakav je u seksu? Posto su gluteusi glavni motori prilikom da me izvinete jebanja. Da li tako devojke nesvesno procenjuju kakav je ko *****?
 
Kad pogledam za nekim muskarcem bacim pogled i na ramena i na guzu i da..mislim da razmisljam u tom momentu kakav je u seksu..to je misao od par sekundi..ne udubljujem se..ako je rec o prolaznicima..
 
Aca_Banovani:
Zene se loze na musku guzu, kad god se okrenu za nekim momkom prvo sto pogledaju je zadnjica. E sada ima li to veze sa nekim ispitivanjem, nesvesnim kakav je u seksu? Posto su gluteusi glavni motori prilikom da me izvinete jebanja. Da li tako devojke nesvesno procenjuju kakav je ko *****?
sto znaci....da dupe treba da bude...kakvo pa da zena razmislja na taj nacin? :|
 
Ovako fina tema ne može da prođe bez sličica hihi... :mrgreen:
HR-0245~Male-Nude-Butt-Posters.jpg
 
Zlatnoguza, slušaj:
Uhvati papagaj zlatnu ribicu i ribica mu kaže:

- Yebote, ko sve mene ne 'vata! Aj pusti me i kaži, koju yebenu želju hoćeš da ti ispunim?

- Koju yebenu želju hoćeš da ti ispunim. :lol:
 
...iskreno , prvo primetim lice...sem kad doticni ima dugu kosu , koja u tom slucaju dodje na mesto 1.
...sledece su ramena i gradja trupa...a guza mi je tek tamo negde...
...tj , ako su mu stavka 3 na odgovarajucem mestu , nema razloga da guza ne ispunjava standarde...:mrgreen:
 

Back
Top