Football Manager 2007 "POMOC"

Murder:
e ovako....

"wp" sta znaci to ???

vec jednu sezonu mi to pise kraj jednog igraca i on nemoze da igra nikako ???

sta je to ? i kako se skida ?
molim vas pomazite...

koliko se secam to stoji kod omladinaca uglavnom kad su Wanted Player, tj kad ih neki klub ili klubovi zele... mozda jos ne moze da igra ako je previse mlad, al svejedno me nemoj drzati za rec, mozda lupetam, davno sam igrao ;)
 
Evo ovako - u 2 dl vrele vode sipati dve kasike secera i ostaviti vodu da prokljuca .
Ozbiljno - WP igraci su igraci koji su poreklom van EU ( a ne oni koji su van Britanije ) . Dakle sta trebas da radis - obrises taj SAVE i pocnes novu igru . Uzmes najjaci klub na svetu ( Man. Utd ) i odmah imas najjace igrace C. Ronalda i Rooney-ja . Onda kroz par godina kupis Cech-a , Ustari-ja , Lahm-a , Alves-a , Ashley Cole-a , Kompany-ja , Coloccini-ja , Lennon-a , Cardenas-a , Garcia-ju (Osasuna) , Fabregas-a (ja sam ga platio 200.000.000 ) , Gourcuff-a , Aguero-a , Anderson-a (Porto) ... Ja imam sve ove igrace i ne znas ko je veci ludak ! NAJJACA STVAR kod ovog managera je sledeca - Board room obilazi sto cesce . Kada mozes obavezno potrazi klub sa kojim mozes da potpises nekakvu saradnju ( look for afilated club ( tako nesto )) . Ljudi iz board room-a ti se za par nedelja jave i kazu ti sa kojim klubom mozes da ostvaris saradnju . To su uglavnom neki budjavi klubovi , ali se desi i da se na toj listi nadje i neki klub iz Japana ili USA . OBAVEZNO potpisuj saradnju sa takvim klubovima - ti prodajes svoje dresove u njihovoj zemlji a oni svoje u tvojoj . Ova prodaja ne bi imala smisla kad bi ti bio Man Utd a klub sa kojim si potpisao saradnju Southempton ( oba kluba su iz Engleske ) . Ja imam takvu saradnju sa jednim klubom iz Mexico-a , Usa i Japana i mesecno dobijam samo na prodaju rekvizita 23.000.000.
Nisam ti bas mnogo pomogao (kad sad malo razmislim nisam ti ni malo pomogao) oko tvog problema ali ovo sto sam ti napisao ce ti mnogo pomoci ( budes li poslusao moje savete naravno ) . Toliko od mene . Pozdrav !
 
Ma da bi mu skinuo to WP treba da ga posaljes u klub sa kojim si povezan na pozajmicu da bi dobio njihovo drzavljanstvo.Za to su najbolji belgijski klubovi,posle 3 godine ce dobiti njihovo drzavljanstvo i nece mu trebati radna dozvola
 

Back
Top