PUDLE


Baš vam je super sajt! Skroz je pregledan. I super izgledaju svi kucovi!
I ona fotografija gde ste i ti i Chilly u venčanici :klap::klap:

Štenci su medeni!! Kao neke plišane mede.
Moram nešto da ti priznam. :rumenko:
Ja od odraslih na ulici po malo zazirem :rumenko:, čitaj umem da se uplašim :lol:. Nikada nisam imala bliži kontakt ni sa jednim ASTom, a umeju da deluju zastrašujuće. A i nikad ne znaš na kakvog ćeš gazdu da naletiš. Moraću da dođem kod tebe na oslobađanje od straha..
 
Jao kako je Misko bezobrazan:rotf:

Inace i ja sam malo astove gledala ispod oka na ulici, sve dok moj komsija nije uzeo jednog. Jaooo kakav je on medenjak i maza, gori od najgore pudle:klap: Od tad sam shvatila da su oni kao i svi drugi psi-takvi kakvim ih vlasnici naprave:)
 
Evo slika

36-1.jpg


37-1.jpg


33-1.jpg
 
Dlaka je dobrog kvaliteta zahvaljujuci ishrani i svakodnevnom cesljanju:) Jos nije postigao pravu punocu dlake, tj. jos nije dovoljno zrela ali na prolece ce biti pravi!
Ova frizura bi trebala biti duza na grebenu i vratu ali to ce se moci uraditi tek kad dlaka bude potpuno "odrasla":) Takodje ce i cuba biti bujnija i usi duze.
 
Meni je meden i ovako !! :cmok:
Svaka čast na svakodnevnom češljanju. Ali stvarno se vidi uložen trud, fantastična je dlaka.
Mada sigurno ima veliki uticaj i genetika na izgled?
 
Možda sam pristrasna, ali meni je lepši Miško :lol:
Ali ne mogu da grešim dušu i ona je baš lepa :D

Inače, kako sam došla kući, sela sam za komp i pravac forum krstarica :hahaha:
 
Poslednja izmena:
Revija na kraju izlozbe gde se izmedju prvaka rasa biraju pobednici po grupama, najlepsa beba, mladi pas, junior hendling, najlepsi pas izlozbe...

Znači nešto kao na bis na koncertu ;) Hvala!

Pajče, šta smeta da muško vodi pudlu? I inspektor Blaža mislim da ima jednu belu patuljastu (visoka do 45cm, a on 190cm ~ otprilike :lol:)
 
Inspektor Blaza ima kovrdzavog bishona, zove se Aki i predivan je!
A moja devojka ima dve aprikot pudle, mamu i sina, prepametni su, a uz to i sampioni!
Sad imamo i unuke...
Pozdrav svim ljubiteljima pasa!
 
patuljasta pudla je isto sto i minijaturna,a toy pudla je najmanja patuljasta pudla u leglu kojoj se da inekcija za zaustavljanje rasta. stim sto kod nas patuljaste pudle prodaju kao toy,a naplate je debelo. ako vec hoces pudlu onda uzmi patuljastu.

Ja stvarno ne znam gde si ti cuo ovu DEBILNU informaciju :dash: da se stencima daju inekcije :rotf:. Slucajno sam odgajivac toy poodli i nesto se ne secam da sam bilo kom stenetu davao bilo kakve inekcije, pa su opet ostale male. Toy poodle su do 25cm po FCI standardima i ponovo kazem NE DAJU im se nikakve inekcije nego se jednostavno uparuju sa malim muzijacima. Nista jednostavnije.
 
onda se desi da neka toy pudla malo preraste,jel?
Ali to onda bude samo malo prerasla toy pudla

Ne bih ja ovo dalje komentarisao, znam kakve su i koliko vrede.

DSCN2004-1.jpg
 
onda se desi da neka toy pudla malo preraste,jel?
Ali to onda bude samo malo prerasla toy pudla

Ne bih ja ovo dalje komentarisao, znam kakve su i koliko vrede.

DSCN2004-1.jpg


Ovo je patuljasta pudla,ali sad je jako popularna po svetu medju bogatima,zakrzljala patuljasta pudla koja se dobija na nacin koji sam navela.
 

Back
Top