PUDLE

Lakrima ,mnogo je sladak tvoj cupavac,samo sto sad ovako neosisan vise lici na bišona nego na pudlu.:hahaha: Ali, najbitnije je da je on zadovoljan svojom novom porodicom. ;)
Ne brini se za piskenje,imaj malo strpljenja naucice,samo ga nemoj kaznjavati i izlazite sto cesce mozete. :bye:
 
Kameni cevt mi uze post iz "usta" ;)
Jako lep pas, jedno dobro shishanje, posle toga redovno odrzavanje i bice ka o san :)
Najbitnije je da je pas sada u domu gde je okruzen s puno ljubavi, sve ostalo ce doci samo po sebi. To su inteligentni psi, jako brzo uce i jedini problem kod njih se moze javiti ako su kao moji - razmazeni:dash::dash:

Jaaaoooo sto je vasa Djulija miiirna...!!!:eek:
 
rajkox, hvala na odgovoru. Kad malo bolje razmislim, svi mi, koji imamo i volimo nase pudle, hocemo da verujemo da ce ziveti dugo a i nakon toga ce zauvek ostati u nasim srcima i mislima.
 
rajkox, hvala na odgovoru. Kad malo bolje razmislim, svi mi, koji imamo i volimo nase pudle, hocemo da verujemo da ce ziveti dugo a i nakon toga ce zauvek ostati u nasim srcima i mislima.

Наше ћере су девојке од 27 и 24 године и Боже здравља нормално би било да се удају. Пријатељи који знају наш однос према Ђулији нас зезају да смо зрели за унучиће:super:. Мецо, ми једва чекамо да се вратимо с посла због Ђулије. Ево већ је 2.5 године како је имамо, али да ми је неко рекао да то може да буде овако и да пас може толико да се воли ја небих поверовао!
 
Наше ћере су девојке од 27 и 24 године и Боже здравља нормално би било да се удају. Пријатељи који знају наш однос према Ђулији нас зезају да смо зрели за унучиће:super:. Мецо, ми једва чекамо да се вратимо с посла због Ђулије. Ево већ је 2.5 године како је имамо, али да ми је неко рекао да то може да буде овако и да пас може толико да се воли ја небих поверовао!

Isto i ja mislim i osecam i to znaju svi moji prijatelji i poznanici. Neki od njih kazu da bi voleli da budu moja kuca zbog sve te ljubavi i paznje koju poklanjam mojim kucama. :D
Neki me cudno gledaju :dontunderstand:

Takvima uvek kazem da nemaju pojma koliko su uskraceni za svu lepotu i radost druzenja sa tim malim stvorenjima i njihovu berezervnu ljubav. :mazipsa:
 
DSC02985-1-1.jpg


DSC02970-1-1.jpg


DSC02977-1-1.jpg


Evo svezih slicica mojih ljubimcica:) Malo su se oshishali posle 3 meseca i smanjili su se za 3 broja, prosto sam se iznenadila kolicki su :lol:
 
Slatka je Djulija,i tako lepo hoda u cipelicama,ma prava damica. :cao:

Hvala puno. Imamo snimak kad smo joj prvi put obuli cipelice. To je bilo kao da hoda po jajima, valjali smo se od smeha. Možda ću da postavim i taj klip jer je baš smešno. Sad ima dva modela cipelica i nosi ih i hoda bez problema. Normalno, samo kad je baš hladno.
 
Poslednja izmena:
Kamenicvet je u pravu - Leo i Ena su pudle iz udžbenika.:) Mi sa Đulijom imamo problem zbog šišanja, zato što smo dislocirani. Uglavnom je šišamo u Nišu, a odskora je počeo da radi jedan čovek u Vranju i zadovoljni smo s njim.:klap:
 

Back
Top