Модератори....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Miki 13991

Veoma poznat
Poruka
11.546
Није лако њима.... Имају критеријуме по коме закључавају нормалне теме, а неке где се крше сва правила форума остављају... Стварно, није лако да притиснеш lock дугме када год ти се ћефне.... Зар не?
 
Максо, оговарати неког значи причати о њему док он није ту. Ово је јавна тема, јел' да... И ово је уопштена тема, о свим модераторима света...
 
ja samo ne znam zašto se svi toliko primate na moderatore... nije kao da ih neko plaća za to što rade. i nije kao da su pametniji ili bolji od vas. možda su samo malo ozbiljniji, onako, mene potsećaju na one dede što igraju šah.
 
ja samo ne znam zašto se svi toliko primate na moderatore... nije kao da ih neko plaća za to što rade. i nije kao da su pametniji ili bolji od vas. možda su samo malo ozbiljniji, onako, mene potsećaju na one dede što igraju šah.

Да се разумемо, има много ОК модератора... али је много више оних који чим добију неку моћ почну да се иживљавају, и моментално постану паметнији због тога што имају моћ да затварају теме... Шта би се десило да им се да нека моћ у РЛ? Зајеби то....
 
Zakljucavamo zato sto samo pravite bolesne teme. Banegad i rile_laki_oblak imaju tako idiotske teme da su stvarno dosadili. Ako nemate inspiraciju za neku diskutabilnu temu onda ukradite sa nekog drugog foruma. Vecina vas dozivljava Svastaru kao podforum za sprdnju i zajebavanje, sto nije.
 
jacques:

daaa....?
a032.gif
 
rajkec:
Zakljucavamo zato sto samo pravite bolesne teme. Banegad i rile_laki_oblak imaju tako idiotske teme da su stvarno dosadili. Ako nemate inspiraciju za neku diskutabilnu temu onda ukradite sa nekog drugog foruma. Vecina vas dozivljava Svastaru kao podforum za sprdnju i zajebavanje, sto nije.
Ma banegad je idiot...ja ne znam kad je on propustio priliku da nekog propuši...a rile laki se popalio na ankete neviđeno....
 
LPhoklica:
ja samo ne znam zašto se svi toliko primate na moderatore... nije kao da ih neko plaća za to što rade. i nije kao da su pametniji ili bolji od vas. možda su samo malo ozbiljniji, onako, mene potsećaju na one dede što igraju šah.
...Nisu plaćeni? A zašta rade!? :confused:
Nisu 'pametniji i bolji', a koriste neograničeno mogućnosti usmeravanja javnog mnjenja?... hm, .... hm... Misliš - nisu kompetentni!? :confused:
Meni se čini da postoji i neki zakon, doduše, tek od prošle godine u Srbiji... :confused:
Da, da, ne znam zašto se primamo... primate... Možda zato što smo ispunili uslove za ličnu kartu...
I ne vidimo Srbiju pod samo jednom šljivom, malo se tu rakije ispeče, da je bar šljivik... :lol:
Miki, pozz! :D Lock i tebi i meni. :D
 
LPhoklica:
ja samo ne znam zašto se svi toliko primate na moderatore... nije kao da ih neko plaća za to što rade. i nije kao da su pametniji ili bolji od vas. možda su samo malo ozbiljniji, onako, mene potsećaju na one dede što igraju šah.

Nisu placeni..? :shock:
Pa radi cega ondaK to rade...zbog slave...uticaja..maltreta nesimpaticnih im likova...mogucnosti zakljucavanja dobrih tema na ustrb onih drugih..zasto..? :shock:

p.s. eh, da mi je bar jedan dan...pa da napravim veliko spremanje... :mrgreen: :rolleyes: :mrgreen:
 
rile_laki_oblak i banegad su "glupi" taman kol'ko je i glupavo vishe od pola "svashtare" koji po ceo dan budzhe postove, a oni su daleko duhovitiji i svesno ismevaju i podyebavaju.
e sad marva ne bi bila marva da razume tak'e stvari i da ima humora, al shta da se radi.
 
zainteresovana:
...Nisu plaćeni? A zašta rade!? :confused:
Nisu 'pametniji i bolji', a koriste neograničeno mogućnosti usmeravanja javnog mnjenja?... hm, .... hm... Misliš - nisu kompetentni!? :confused:
Meni se čini da postoji i neki zakon, doduše, tek od prošle godine u Srbiji... :confused:
Da, da, ne znam zašto se primamo... primate... Možda zato što smo ispunili uslove za ličnu kartu...
I ne vidimo Srbiju pod samo jednom šljivom, malo se tu rakije ispeče, da je bar šljivik... :lol:
Miki, pozz! :D Lock i tebi i meni. :D
znaš i ti možeš da budeš moderator. mogu i ja. može i neko ko nije ni punoletan. ali onda bih morala ovde da dolazim i onda kada mi se ne dolazi. to je ustvari prilično smoran, skoro težak posao, ali sve dok se pavijani budu primali, neko će želeti da ga radi.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top