kozmetika,vase preporuke i iskustva

U toku leta...

  • idem u solarijum

  • stavljam kreme za samotamnjenje

  • puštam da prirodno pocrnim


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
alexandrra:
Zna li neko ko proizvodi onaj eye liner sa sljokicama?
juce sam videla jednu devojku sa tim i mnogo mi se dopalo.


ART DECO je imao takav liner u dve nijanse (sive sljoke i sarene) u novogodisnjoj kolekciji ali to se odavno rasprodalo, tj cim je stiglo u bg

Avon je imao neku decju zezanciju tog tipa ali ja mislim jos prosle godine...ne znam da jos neko ima nesto slicno...
 
puder-iskljucivo dior eclait saten najtamnija nijansa
senke-najpostojanije su diorove,mada ima lepih L'orealovih i Pupinih
Sjajevi-svi dolaze u obzir,posebno collistar,jednom sam dobila na poklon neki Kanebo bezbojan sjaj za usne,bio je odlican,ali ne znam kako se zvao
olovke sa oci su najbolje cliniq,mada cesto kupujem i Max factor
lakovi za nokte-obozavam chanel nijanse,mada mi je to preskupa varijanta za lakove,tako da koristim Max factor, iako je clarinsov bezbojni lak najbolji koji sam probala
maskara-nikada ni sa jednom nisam bila preterano odusevljena,kotistila sam estee Lauder,Chanel,Dior,Max factor,L'oreal,a sada koristim Loreal volume shocking,nije losa,mada mi malo slepljuje trepavice
Rumenilo-Chanel,mada ga dosta retko stavljam
korektor-Revlon tecni
kreme-e sada sam u potrazi za novom nocnom i dnevnom kremom,moja koza je mesovitra,poprilicno cista,ali bih zelela da pronadjem novu kremu...
Iod Diorova kolekcija mi je svojevremeno veoma prijala,ali sada koristim L'oreal ideal balance za ciscenje lica i zadovoljna sam.
Da li je neko od vas probao mozda neki lip plumper?
Videla sam reklamu za too faced lip fusion xl, da li je neko probao?
 
lip fusion ima xl a i obican
imam ga i mrzim ga(ali MORAM da ga imam,zbog posla)
moje koleginice ga obozavaju
proizvod kanadskog porekla,po prvi put su uspeli da dehidrirani kolagen stave u kozmeticki proizvod i on se u kontaktu sa vodom iz vasih usana napumpa tako da stvara onaj napuceni efekat.naravno ne treba biti glup i ocekivati usne andjeline zoli
efekat momentalan i produzen 48h
meni pun **** tih napucivaca usana
inace predivno mirise na neko egzoticno voce
 

Back
Top