kozmetika,vase preporuke i iskustva

U toku leta...

  • idem u solarijum

  • stavljam kreme za samotamnjenje

  • puštam da prirodno pocrnim


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ako mozes da zamenis, menjaj.
Meni je ova vichy zaista sjajna. Imam bas masnu kozu, i koristim je sedam dana, a pore su mi se vec malo smanjile, a kada stavim kremu koza je matirana, barsunasta, fina, ma super je.
Ne znam kakva je ta druga, ne znam nikoga ko je koristio. Normaderm vecina hvali.
 
Nisam, cula sam da je on dosta jak, a vec su mi sje*bali ti jaki samponi za masnu kosu boju kose, pa sam od svetlo smedje pocela da zutim, uzas!!! Inace, ako nemas problema sa odrzavanjem boje, toplo preporucujem herbal esences friut fussion, kosa je cista od njega mnogo duze nego od bilo kog sampona koji sam u zivotu probala.
Danas uzeh lorealov color vive, citala sam recenzije po netu i svi ga hvale, a obzirom na to da koristim lorealove farbe, valjda ce mi odgovarati. Sta da radim, pracu i dalje kosu na 2 dana, samo da ne zutim vise :sad:
 
super, onda cu kupiti jumping juniper, ne mogu vise da se izborim sa ovom mojom kosom... probala sam sve, i loreal nekad davno, i herbal essences, i panten i sve gluposti iz prodavnica koje sam nasla i nista ne valja... u stvari najbolji su mi oni afroditini litarski (alpsko bilje, preterano dobro mirise i muskarci stvarno obracaju paznju na taj miris :D) i oni palmolive od 400ml, posebno onaj od belog sleza koji su prestali da proizvode. nista nemam da izgubim ako probam lush-ov sampon za masni kosu...
 
Ja nisam farbana, imam smedju kosu... Ne znam, mozda mi se ucinilo da mi je malo posvetlela kosa od junipera. Sadrzi limun, pa da nije to u pitanju? :???: Mada je to verovatno mala kolicina... A sta sa suvim krajevima? Ja sam uzela Coolaulin, sasvim je zadovoljavajuci, primecuje se da je kosa malo zivnula. Jedino sto ne mirise posle susenja... :sad: A bas je lep miris!
 
Oprala sam kosu sa lorealom, naglasak je na tome sto je nisam oprala sa herbalom, i opet je pepeljasta.
2.gif
 
Ma super je. Ja sam godinama koristila fructis i uvek sam bila zadovoljna, i onda predjem na herbal zato sto sam cula da kosa zaista duze ostaje cista. Mislila sam da ce manje da mi se menja boja ako je ne budem prala svakog drugog dana, ali ispalo je potpuno suprotno.
Jednom sam imala loreal za masnu kosu i bio mi je bezveze, ali rekoh ajde da probam ovja i bas je super. Kosa mi se uopste nije zamrsila kada sam prala...
U principu ne verujem da ce ostati cista duze nego obicno, ali nema veze, samo da mi vise ne zuti....
 
Ne znam stvarno vise sa tom kosom sta raditi. Nije mi jasno sta oni frizeri radi i sta stavljaju u sampone, primetila sam da mi se kosa sporije masti kad je oni operu i isfeniraju. Je l' i vi imate takva iskustva? Ja sam neke pitala, svako navodi druge glupe razloge, tipa da mi ne znamo lepo da operemo kosu ili da oni feniranjem skidaju masnocu sa kose... Jedna devojka mi je rekla da oni kombinuju neke sastojke kojih nema u slobodnoj prodaji. Nem' pojma...
 
Ja jesam, prvo samo kod frizera i posle sam ga kupila i bas sam zadovoljna njime, doduse ne farbam se. Ovde u Nemackoj ga ne mogu nigde naci, a bas nemam zivaca da stavljam regenerator pa da cekam 5 minuta...itd. TAkodje ono sto mi se dopada kod frizera su silikonske kapi, kosa mi je super posle njih, ne elektrise se i ne ide u svim pravcima.
 

Back
Top