kozmetika,vase preporuke i iskustva

U toku leta...

  • idem u solarijum

  • stavljam kreme za samotamnjenje

  • puštam da prirodno pocrnim


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
a da pokušaš onim tuferčićima za puder?
oni baš lijepo i ravnomjerno rasporede, i iako djeluje da će spužvica upiti mnogo pudera, to se ne dešava

Pazi kad ni ne znam da to postoji kao poseban proizvod.:rumenko: Kako se kupuje? Samo tako trazisi: tuferi za puder, jel da? I oni su verovatno razlicitog kvaliteta, koji su najbolji? Msm koji su ti koji ne upijaju puno?
 
Mnogo je skup. Nisam godinama kupovala puder, msm sve dok mi nije zatrebalo da imam sredjene slike za blog. I kada sam u apoteci pitala za cenu, ocekivala sam da cujem nekih osamsto dinara, a ne hiljadu i osamsto. Ne mogu ni da zamislim koliki je to trosak za one koji ga redovno koriste posto sam samo za neka slikanja vec istrosila skoro ceo centimetar (visine bochice). Ili, mozda, ne umem dobro da ga koristim. Stavim ga na prste i kad utrljam, uvek ispadne vishak pa skidam vatom. A kad sipam malo, onda nema efekta.:confused:

jeste, ali vredi svake pare :super:
ja ga ne koristim baš često, pa mi traje i traje :)
a odgovor na ovo drugo je:

a da pokušaš onim tuferčićima za puder?
oni baš lijepo i ravnomjerno rasporede, i iako djeluje da će spužvica upiti mnogo pudera, to se ne dešava

uh, bash htedoh pitati za cenu:confused:
a koliko ml je bochica?
ja chesto koristim puder jer mi je faca takva kakva je:( ali prilichno mi dugo traje:think:

bočica je od 30ml
 

Back
Top