kozmetika,vase preporuke i iskustva

U toku leta...

  • idem u solarijum

  • stavljam kreme za samotamnjenje

  • puštam da prirodno pocrnim


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
famine victim:
TREBAM SAVIJET:
imam pokratke i porijetke trepavice, i nikako ne mogu da nadjem maskaru koja mi odgovara za vecer nji izlazak, svaka mi slijepi po 2-3 trepavice u jednu, tako da one izgledaju jos rjedje, ima li neka koja stvarno produzi trepavice, odvoji svaku (bar skoro svaku) za sebe, i daje volumen, a ne stvara grudvice?? znam da mnogo trazim, al sigurno negdje postoji!

Lancome Flextencils ili Lancome Fatale odgovoraju otprilike tipu maskare koju trazis.

 
hanibaI77:
jao lush :|
dakle posle one vase beskrajne teme o lushu bila sam tako radoznala i morala sam u bg da odem i vidim to cudo,i odlucila da pokupujem brdo toga(lepo je zvucalo dok ste opisivali) i udjem ja,prvo me ispred vrata cekao neki lavor pun neke smrdljevak vode i onda udjem u parfimeriju "na merenje" e neka sam snob ali da kupujem sapun kao na pijaci brrrr ili ima neke pihtijaste mase tu svi zivi guraju prste brrrr stvarno sam se najezila i pobegla glavom bez obzira
nije to za mene,al devojke da ste napravile reklamu-jeste;)

Pa, da, različite smo, ja volim lush, ako se ipak predomisliš ima lush prodavnica bliže tebi. U Nemačkoj u centru Tübingena.
 
Evo, da podelim sa vama svoje oduševljenje Aurinim LL (long lasting) lakovima za nokte.Kupila sam jedan, prilično skeptična, ali sam se oduševila! Na njima s punim pravom piše High Performance.
Naime, vrlo brzo se suše, tekstura im je savršena, lak se ne krza ni ljušti sa noktiju, traju danima. Pouzdano, iz sopstvenog iskustva, mogu reći da su mi bolji nego Lorelovi, Revlonovi, I razni drugi. Jedini koji bi mogao biti u istom rangu po učinku jeste Rimmelov Licra (tako nekako). Ovi Aurini lakovi su zbog svog kvaliteta i činjenice da su jeftini ( oko 150 din), ubedljivo moj favorit!
Sad sam kupila i drugi :D
 
da, ali koji Aurin lak? ima ih više vrsta, a ovaj LL high performance je onaj pravi. Sad sam probala i drugi ( drugu bočicu koju sam kupila), i veruj mi da je i on tačno takav kakvim sam ga opisala. stvarno sam prezadovoljna :D
što se tiče crtica, od l'oreala, mogu da ostanu crtice, npr. Meni od ovog LL nisu.
 
meni je do sada bio najbolji maybelline lak za nokte, nijansa extreme blackcurrant, nije se skidao po 7 dana i mogla sam da skracujem nokte grickalicom a da ne skinem lak... inace mi je cuvao nokte od lomljenja prstiju posto su mi nokti toliko debeli tako da ako ih negde zakacim ili savijem lomim ceo prst :lol:
 
Nivea aqua beauty za podocnjake niej losa. Ja imam toliko tamne podocnjake, zapravo ljubicaste, oduvek i nista ne moze trajno da ih resi, a ako mazem i uvece i ujutru ovu kremu, znatno se manje vide. Dakle, ne resi skroz problem, ali je ipak bolje, a i nije skupa, oko 500-600 dinara.
 
sve je vec zauzeto:
o hvala ti! :D
koristim ja neku avonovu kremicu za/protiv podocnjaka ali nisam nesto odusevljena. naime, krema je dobra i manje se vide od nje ali ja bih nesto magicno ako ima.....

jao ako je to ona sa peptidima ili kako god, ta je katastrofa... u nekoj narandzastoj teglici?
mama i ja smo je probale i obe imale isti trip, na trenutak zategne kozu a onda je toliko omlitavi da izgledas kao da imas dva puta gore podocnjake :evil:
 

Back
Top