kozmetika,vase preporuke i iskustva

U toku leta...

  • idem u solarijum

  • stavljam kreme za samotamnjenje

  • puštam da prirodno pocrnim


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Kedi:
Thanks devojke, nisam ni znala da je to oriflame...Toliko o tome da sam upucena...
Inace likuse,a vidim i a se likovi time bave, koje prodaju avon i oriflame, zaobilazim kao Jehovine svedoke. :)
Jednom sam htela da ucinim uslugu nekoj maloj rodjaki i kupila parafinsko pakovanje za ruke iz kolekcije Planet Spa iz avona. Eto, to nije bilo lose...
Mada mi je i to malo,ipak ja radim kao konobarica i sankerica( 2 u 1) i treba mi nesto mnogo delotvornije...Pa vas molim ako neko zna neko dobro sredstvo za ruke, ne pitm sta kosta. Ili ako neko zna da li se u Bg prodaju niveine rukavice koje se nose preko noci i natopljene su kremom...

Da li si probala Neutrogena kremu za ruke?
Fantasticna je! Brzo se upije, nemas osecaj masnoce. Proizvode se u tri varijante - sa i bez mirisa i neka sa anti-age efektom.
Kosta oko 350 din, moze se naci po apotekama i stavlja se vrlo malo.
Moje ruke su jako osetljive i uvek sam muku mucila sa njima, strasno su suve, a zimi su mi pucale do krvi. E, prosle zime sam konacno uzela tu kremu da je probam i mojim mukama je dosao kraj - ruke su mi fenomenalne.
najiskrenije ti je preporucujem - videces isplatice ti se, a i efekti su brzo vidljivi!
 
E Blacky vratila si me u detinjstvo sminkanja.
To su bile moje prve olovke, ruzevi i senke.
Tada mi je to delovalo zuper, karmin je trajao danima i nije se skidao sa usana...Ali, i devojci srecu kvari, usta su se susila a senka se skidala i pretvarala u cudnu neku masu...
Ali ono sto se meni svidja i danas koristim su njihove olovke za oci. Meni se dopadaju, dugo mi traju, ne mrljaju se, a imas i nijanse za dim izgled, sa sljokicama, mat, kakve pozelis...
 
Kedi:
Thanks devojke, nisam ni znala da je to oriflame...Toliko o tome da sam upucena...
Inace likuse,a vidim i a se likovi time bave, koje prodaju avon i oriflame, zaobilazim kao Jehovine svedoke. :)
Jednom sam htela da ucinim uslugu nekoj maloj rodjaki i kupila parafinsko pakovanje za ruke iz kolekcije Planet Spa iz avona. Eto, to nije bilo lose...
Mada mi je i to malo,ipak ja radim kao konobarica i sankerica( 2 u 1) i treba mi nesto mnogo delotvornije...Pa vas molim ako neko zna neko dobro sredstvo za ruke, ne pitm sta kosta. Ili ako neko zna da li se u Bg prodaju niveine rukavice koje se nose preko noci i natopljene su kremom...

probaj lush kremu helping hands ili smitten, stvarno su sjajne. imas i soft touch kao regenerator za ruke i to je sjajna stvar.
 
jao lush :|
dakle posle one vase beskrajne teme o lushu bila sam tako radoznala i morala sam u bg da odem i vidim to cudo,i odlucila da pokupujem brdo toga(lepo je zvucalo dok ste opisivali) i udjem ja,prvo me ispred vrata cekao neki lavor pun neke smrdljevak vode i onda udjem u parfimeriju "na merenje" e neka sam snob ali da kupujem sapun kao na pijaci brrrr ili ima neke pihtijaste mase tu svi zivi guraju prste brrrr stvarno sam se najezila i pobegla glavom bez obzira
nije to za mene,al devojke da ste napravile reklamu-jeste;)
 
Apropo prirodne kozmetike.
Ja nisam nesto odusevljena Logoninim kremama, koristila sam i za osetljivu i za kombinovanu kozu, antirid fluid je ok, ali (mislim da ce ovo posebno interesovati etotako) njihova bebi kolekcija mi je skroz ok. Jako lepo i blago mirise (neven) i jako odgovara mom sinu. I mi se mackamo onim losionom.
Logonine kupke takodje su dobre, kao i paste za zube
 
sampon - od kako sam prestala da se farbam - wash and go :) posto tako i zivim;
maskara - max factor u poslednje tri god.
ruz-ne koristim, uglavnom sjajevi uvece
senka... koja se ne skida - trenutno imam roll on senku u prahu i ta je strava ne prave se linije od kapaka, olovka za oci - mekana svetla (ovo uspem da nadjem jednom godisnje);
palmolive tecni sapun;
krema-nijedna nema neki efekat. sebi sam najlepsa posle kozmeticara ili maske
puder - tecni rimmel boja ivory... ne primecuje se uopste jer je dosta tecan, a pokrije ono sto treba
 
njicata:
Apropo prirodne kozmetike.
Ja nisam nesto odusevljena Logoninim kremama, koristila sam i za osetljivu i za kombinovanu kozu, antirid fluid je ok, ali (mislim da ce ovo posebno interesovati etotako) njihova bebi kolekcija mi je skroz ok. Jako lepo i blago mirise (neven) i jako odgovara mom sinu. I mi se mackamo onim losionom.
Logonine kupke takodje su dobre, kao i paste za zube

Hoces li mi reci gdje ih kupujes? Cula sam da su im svi preparati od prirodnih sastojaka.
 
blacky333:
Da li neko koristi Manhattan kozmetiku i kakvi su utisci?
Ja sam probala neki antibakterijski puder,dobro prekrije,ali se mora brzo staviti.
Ja sam prezadovoljna sa njihovim senkama za oci (wet & dry) i olovkama za usta, ali problem je u tome sto vise nigde ne mogu da pronadjem njihovu sminku, bilo ranije u DM-u, ali cini mi se da vise nema?

Da ne zna neko neku parfimeriju?
 
Pozdrav svima!

Kozmetika je tako licna stvar.Malo sam citala vase preporuke i savete i mogu da dodam svoje iskustvo. Tacno je da svako od nas drugaciji, drugaciji tip koze.ne odgovaraju iste vrste kozmetike svima.Uostalom svako od nas ima i pravo izbora.Ja koristim kozmetiku Oriflame.Zadovoljna sam.Koristim sve od njih pocev od sapuna, sampona, maski, krma za lice i telo...dekorativnu kozmetiku...ali maskaru koristim Rimmelovu.
Probala sam da koristim preparate raznih kozmetickih kuca.Neki su mi odgovarali delimicno , neki uopste.Treba probati.Ne treba kuditi ono sto niste probali...naravno svi smo razliciti...
 
ja sta sam god probala od dove-a bilo je extra, linija za kosu (tamnoplava boja tube:D) je odlicna, posebno maska za suhu i ostecenu kosu. i jos je pravo super onaj dove sunshine body lotion (za blago samotamnjenje), namazite to jednom sedmicno i blago tamnite, izgleda 100% prirodno. pazite samo da ODMAH poslije nanosenja operete dobro dlanove inace ce postati narandjasti, treba jedno 7-8 sati da se primjete rezultati nanosenja, pa je najbolje stavit i lec spavat. ostali proizvodi na taj fazon blagog i postupnog samotamnjenja kao sto su johnson's holiday skin (koza postane nekakva zuckasta) i avonov skin so soft (skida se noktima, bash kao da ste nanjeli puder) nista ne valjaju :D
od olovaka za oci najbolje su definitivno chanelove, malo su skuplje, ali vrijede :D
maskara masterpeace, definitivno za svaki dan

nemam ideje za danje pisanje, sem da nabrojim icjeli inventorij :D :D , ako koga sta konkretno zanima, nek se obrati :D

TREBAM SAVIJET:
imam pokratke i porijetke trepavice, i nikako ne mogu da nadjem maskaru koja mi odgovara za vecer nji izlazak, svaka mi slijepi po 2-3 trepavice u jednu, tako da one izgledaju jos rjedje, ima li neka koja stvarno produzi trepavice, odvoji svaku (bar skoro svaku) za sebe, i daje volumen, a ne stvara grudvice?? znam da mnogo trazim, al sigurno negdje postoji!
 

Back
Top