Homoseksualizam

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Generalno, ukoliko me ne ugrozavaju po pitanju moje sexualne orijentacije, nemam...zasto bih...svako ima pravo na zivot na ovoj planeti i treba da ga osmisli, kako mu najbolje odgovara... :smile:
 
Ili jesi ili nisi ;)

Sloboda misljenja u svakom slucaju... Nije mi prijatno da ih gledam kako se zvalave i okrenem glavu ;)
Ako me dodirne... mislim na ono stipkanje koje praktikuju oni malo navalentniji valjda... E to je vec prekrshaj ;) ... He, he, he... Onda ide dranje od batina 8-)
 
...Nista efikasno......Salim se.U sustini nemam nista.Iskreno me bas zabole ko sa kim ,kako,sta radi.Svako ima pravo da bira sta ce da jede,gde ce i kako da zivi,sa kim se da se hebe........
Ali imam dosta toga protiv propagiranja istog.Nervira me to.Prave gej parade po Bg-u i time izazivaju ljude koje to nervira.Posle kukaju zasto su ovog ili onog prebili ovde ili onde.Nekim ljudima to smeta.Nekima je to gadno.Mi smo takav narod,takva nacija.Ja licno nemam nista protiv kada vidim tako nesto.Cak i poznajem neke ljude,pa nemam nista ni protiv njih.Ali mislim da u svemu treba imati mere,pa i u tome.Sta radis,tvoja stvar ne sikaniraj druge.Da to drugima ne bi smetalo,da onda oni ne bi dirali tebe.Ovo poslednje mislim generalno,bilo sta da radimo,samo je nasa stvar bitno je da ne smetamo nikom.
 
smetaju vam pederchicji koji su imali pola pokushaja parade u BGu a niko da se pozhali na raznorazne politichke stranke mitinge seljashtvo demagogiju lazhi kich shund kako na ulicama kako u halama kako na televizorima.
vamo ne smetaju a onamo "namecju se".
licemerje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top